Diskuse pod články

Předplatitelé magazínu mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Jiří Sedláček - Příjem a přenos léčivé síly

           Léčivý proud můžeme přijímat na základě naladění našeho podvědomí na Zdroj životní síly. Životní proud je všude a ve všem, jako takový má přirozenou potřebu se projevovat a rozvíjet všude a ve všem. Sama tato skutečnost, toto mystérium je životem samotným.
          Co se týká přijímání životního proudu a léčení, je ve své podstatě vždy vědomé. Odvíjí se od základního uvědomění, kterým je přesvědčení o přítomnosti vyzařování Zdroje životní síly. Toto základní uvědomění má ve svém podvědomí každá lidská bytost. Záleží jen na tom, zda je toto základní poznání lidského podvědomí v našem vědomí volné anebo je zastřené různými vadnými pohnutkami  a myšlenkami.
          Co to znamená? V případě léčení hraje svou klíčovou roli reálné naladění našeho vědomí. Kvalita naší vůle,  myšlenek a emocí.
Pokud je vůle v souladu s klíčovým poznáním lidského podvědomí - tj. ono přesvědčení o přítomnosti sil Zdroje, které nás trvale dotují a podporují nekonečnými zásobami životních sil - dochází k objektivnímu uvědomění.
          Lidská bytost tak rezonuje s proudem životních (léčivých) sil v rovině ducha, tyto síly mohou procházet dále i do dalších úrovní. Pokud jim nebrání nesouhlasné myšlenky a emoce, zarezonuje lidská bytost s proudem léčivých sil i v dalších úrovních duševního těla a také v rovině fyzického těla.
         Měli bychom vědět, že přijímáme skrze své vnitřní naladění a rozpoložení. Stejné přitahuje stejné. To znamená, pokud si uvědomujeme zdraví, přijímáme zdraví. Pokud si uvědomujeme radost, přijímáme radost, pokud si uvědomujeme štěstí, přijímáme štěstí, pokud si uvědomujeme léčivý proud přijímáme léčivý proud. ... A dále, pokud máme dostatek, stáváme se prostředníky toho čeho máme dostatek.


Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (7 návštěvníků)
Štítky:
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.