Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Magazín Agape > Terapie

Léčivé a harmonizující terapie

Žijeme v době konzumismu, stále někam spěcháme a za něčím se honíme, jsme odtrženi od přírody, máme již nebezpečně odpojeny vibrace těla od duše a neumíme se zharmonizovat. Jsme ve stresu, v depresích nebo špatné náladě. Přitom člověk již se svým zrodem dostal k vnitřnímu souladu od Boha dary z přírody: květiny a melodické zvuky - hudbu, na které v chvatu zapomněl. Vysílají k člověku léčivé vibrace, které jej harmonizují. Člověk však ztratil tuto schopnost v plné míře poznat a neumí si jejich kouzelnou sílu již vybavit, jak tomu bývalo v dřívějších dobách. V tomto technickém světě jen očekává pomoc techniky a přístrojů. Ale pozor, tyto jemné vibrace Vám žádný přístroj nenalezne ani neupraví. Proto z podnětu, který se nám v současnosti otevřel jako boží záměr v podobě AK, se budeme touto harmonizací duše a těla hlouběji zabývat v našich terapiích s meditací v oblasti květin a hudby.

Pohled na květiny i jiné obrázky z přírody, nebo poslech hudby vyvolává v člověku neviditelné energetické děje, které lze zachytit automatickou kresbou. Názvy přírodních krás nebo skladeb přitom nejsou podstatné. Důležitý je pouze vjem (to je mimosmyslové napojení), které při pohledu nebo poslechu u člověka nastane. Tento vjem vyvolá energetické přenosy, které automatická kresba zachycuje zesílením aury a čaker jemnohmotných těl, zvýšeným vyzařováním, ale také napojením do vyšších dimenzí. Dochází tím k celkové harmonizaci a také k posílení nebo uklidnění organismu .
O působení kreseb se více můžete dozvědět v knize Člověk jako víceúrovňová bytost.
 

Květinová terapie s meditací

Jemnohmotné vyzařování květin zachycené automatickou kresbou.

Harmonizace hudbou - muzikoterapie

Posilující a uklidňující kresby doprovázené hudbou, která zesiluje jejich účinek

Nové meditace

© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.