Jemnohmotný obraz Duše Ježíše

vyprošený po řadě let skrze duchovní automatickou kresbu Dr. Jany Brzobohaté, Agape Brno

 

Duše Ježíšova ve své boží Prapodstatě zrcadlí svoji lásku a pomoc pro každou lidskou bytost, která se jejímu nejčistějšímu vyzařování s láskou, pokorou a trpělivostí otevře celou svou bytostí.
 

Pokyny k meditaci

(připravené dr. Janou Brzobohatou v souladu s automatickou kresbou Duše Ježíše)


Nejprve otevřete bez obav svoje nitro a důvěřujte vlastnímu vedení – svému duchu a spirituálnímu působení obrazu Duše Ježíše. Dýchejte zhluboka, zbavte se všech starostí, trápení a stressu. Uvědomte si,že jste boží podstatou milováni i se svými chybami a nedokonalostmi. Vaše tělo je Bohu milé a i když se Vám často nelíbí, přijměte ho s láskou a uvolněte ho z napětí. Napojte se bez zátěže duše a odpusťte všem, kteří Vám někdy ublížili, tak jako odpustil Ježíš, aby i Vaše srdce se s ním naladilo na stejnou vibraci.

Odpusťte nejprve sami sobě, neboť člověk často chybuje i bez zlého úmyslu. Již jste poznali, že příště máte být moudřejší a své chyby znovu neopakujte. Odpusťte nyní také všem, kteří Vám ubližují a zneužívají Vás, přenechejte to boží spravedlnosti a více na to nemyslete.
Jen v tomto stavu k Vám může začít proudit blahodárná energie z tohoto obrazu nejsilněji.

U každého z Vás bude příjem energie probíhat v jiné síle, v jiném potřebném časovém intervalu a v jiném počtu dní. Síla vyzařovaní obrazu Duše Ježíše je nekonečná a tvořivá. Vše prozařuje, prostupuje a harmonizuje svojí božskou vibrací lásky a moudrosti. Tak, jako za svého života dokázal Ježíš změnit vodu ve víno, tak obraz jeho duše změní i vyzařování vody v poháru, který si během této meditace před něj postavíte a současně se obrátíte k němu s prosbou o pomoc, máte-li nějaké potíže, které sami nedokážete zvládnout. Poproste, aby voda v poháru přijala do sebe vibrace proudící z obrazu, které po skončení meditace vypijete. Vaše tělo se začne vlivem vibrací a energie vody prozářené obrazem Duše Ježíše harmonizovat. Dar duchovní automatické kresby mi o tom podal svědectví a zachytil, jaké změny ve vyzařování vody před tímto obrazem nastaly. Můžete tomu důvěřovat. Tuto vodu můžete podávat i Vašim nemocným zvířatům.

Uvědomte si také, jaký veliký dar se Vám ve vodě dostává a pokorně za něj poděkujte. To, co se bude odvíjet dále, budete ovlivňovat Vy sami také tím, jak změníte svůj život. Při čerpání energie z obrazu Duše Ježíše se nemusíte obávat žádných nepříjemných následků.

Nyní ztište hluboce svoji mysl a začněte vnímat a přijímat pohledem na obraz Ježíše energii, která již jakoby prolíná do každé buňky Vašeho těla .Uvolňuje Vás, prohřívá, rozvibrovává, posiluje a léčí Vaše slabá místa na těle a na duši. Současně probíhá spirituální léčba Vašeho věčného těla – Vašeho ducha. Můžete vnímat zvláštní zář, která k Vám z obrazu vystupuje a zahaluje Vás. Cítíte se obklopeni pocitem bezpečí, který připomíná stav dítěte v lůně milující matky. Nikdo a nic Vám nemůže ublížit. Za malou chvíli přímý kontakt pohledem s obrazem ukončete a poděkujte za předanou boží sílu.

Tento hluboký zážitek nechejte doznívat vleže se zavřenýma očima alespoň 5 minut. Násobit ho můžete spirituální hudbou, spuštěním přehrávače na obrazovce.
Prožijte klidný a posilující spánek.
Nový den začínejte klidní a uvolnění v harmonii se sebou i s okolím. Důvěřujte si.

Zvukový doprovod:

 


Poznámka: Budeme rádi, když nám napíšete o Vašich prožitcích v sekci fórum nebo přímo zde v diskuzi.
 
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.