Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Činnost > Osobní energetické přírodní zářiče

Osobní energetické přírodní zářiče (OEPZ)

Využívejte léčivé energie skryté v přírodě,
v kamenech, stromech, vůních

Naše poradna Vám zhotoví automatickou kresbu "Osobních energetických přírodních zářičů":
  • tří osobních kamenů: Vesmírného, Astrálního a Životního včetně jejich dodání
  • osobního stromu
  • přírodní vůně
  • chybějících potravinových doplňků a doporučení vybraných přírodních koncentrátů

Léčení kameny a vzácnými minerály

Umění léčit nemoci vzácnými minerály je známé od pradávna. Podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory kosmické a přírodní energie. Nejmenší částice krystalů ve své atomární struktuře působí jako tvarové zářiče, nebo též transformátory či ladičky energií. Krystaly vydávají a převádí zářivou energii do nemocné tkáně. V kladném případě, je-li vybrán správný kámen a vibrace minerálů jsou přesně naladěné na energetickou poruchu, se vibrací minerálů v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně a tím nastává její léčení. Je-li vybrán nevhodný kámen, jeho vibrace mohou nemocnou tkáň ve vyjímečných případech i zeslabit. Většina lidí se při výběru kamenů řídí svými pocity. Takový kámen vybraný pouze vlastním pocitem nazýváme POCITOVÝ. Z hlediska léčení však nemá podstatný význam. Doplňuje v emocionálním těle svojí vibrací a zářením určitý pocit. Pocitových kamenů může být i více, neboť člověk si je vybírá proto, že se mu líbí nebo se mu hodí jako doplněk a ozdoba k jeho oblečení.

K přesnému určení léčivých účinků kamenů a ostatních přírodních látek nestačí komerčně vypracovaný přehled nebo náhodně vybraný vzácný kámen podle zvěrokruhu. Statistické přehledy jsou neosobní a často zavádějící. Kameny, které určujeme automatickou kresbou, působí tedy jako osobní energetické přírodní zářiče a jejich výběr touto cestou je přísně individuální. Totéž platí i o výběru ostatních přírodních prostředků.

Kameny

Každý člověk má své tři základní kameny:

1. VESMÍRNÝ kámen otevírá tělo nejvyšším vibracím přicházejícím z Prapodstaty. Jeho vibrace ovlivňují duševní a duchovní tělo a chrání před průnikem negativních astrálních sil. tento kámen je dán člověku planetárními vlivy při jeho zrození a po celý život se nemění.

2. ASTRÁLNÍ kámen vyrovnává energetické poruchy aury a čaker a doplňuje vibrace středních hodnot. Jestliže se člověk změní ve smyslu duchovním a duševním nebo je jeho aura narušená vnějšími přírodními a astrálními vlivy, změní se i jeho astrální kámen. Proto je nutné i tento kámen čas od času prověřit.

3. ŽIVOTNÍ kámen doplňuje v těle nejnižší vibrace a tím přímo působí na poruchy fyzického těla. Mění se nejčastěji - podle momentálního stavu organismu.

Určené kamínky dodáváme k analýze zdarma. Některé polodrahokamy jsou buď velmi těžko k sehnání (v tromlované podobě) nebo některé jsou velmi drahé (jejich cena by neúměrně navýšila cenu analýzy), takže se může stát, že v analýze je pod určeným kamenem uveden v závorce kámen, který má nejbližší vyzařování a který máme k dispozici.

Velikost kamenů neovlivňuje léčebný charakter vibrací - není tedy v podstatě důležité, jestli má kamínek v průměru jeden nebo několik centimetrů. Některé kameny (růženín, citrín, křišťál, fluorit a jiné kameny na bázi SiO2) mají ve své struktuře přírodní prasklinky, které nejsou na závadu a neovlivní léčivé vibrace daného kamene.

Kameny je účelné nosit každý den. Nosí se přímo na těle nebo v obalu z přírodních látek. Mohou být všechny pohromadě, neboť každý z nich působí naprosto v jiné úrovni a navzájem se tedy jejich účinky nijak neruší ani neovlivňují. Vyjímečně se může stát, že zvláště citlivý člověk pocítí první účinky kamenů spíše dráždivě, ale po odstranění kamenů mu nepříjemné pocity rychle zmizí. V žádném případě nejde o rušivé vibrace nevhodných kamenů, ale jde pouze o první reakci organismu na uvolňování zablokované energie v akupunkturních drahách a energetických centrech astrálního těla. V tomto případě doporučujeme zpočátku kratší dobu jejich používání.

Nošení drahých kamenů člověka celkově vyrovnává a energeticky posiluje. Ten, kdo však očekává , že se jejich působením okamžitě zbaví bolestí nebo nemoci, může být zklamán. Jejich účinek se zpravidla projevuje až po určité delší době. Jestliže člověk kameny pravidelně u sebe nosí a oplachuje, po nějakém čase zjistí, že je vyrovnanější, klidnější a že mu mizí i jeho některé chronické potíže. Významný je také jejich ochranný účinek proti astrálním vlivům. Lidé nám často píší, jaké změny nastaly při užívání kamenů - např. jim ustaly bolesti hlavy, upravila se menstruace, zmizely dlouhotrvající ekzémy apod., přesto znovu upozorňujeme, že vyzařování kamenů působí na celkové vyrovnání energie ve všech rovinách fyzického, astrálního a duševního těla.

Nachytaná negativní energie se z kamenů odstraňuje alespoň dvakrát týdně propláchnutím pod tekoucí vodou. Vyjímečně se může stát, že kámen je negativní energií člověka tak přesycen, že může i prasknout. Vhodné je občasné vystavení kamenů slunečnímu záření, které jejich vibraci posiluje.

Stromy a vůně

O tom, že se dá čerpat energie ze stromů, byla publikována již řada informací. Málokdo si však opět uvědomí, že i zde platí přísný individuální výběr, a ne výběr stromu podle nějakého statistického přehledu.

Čerpání energie ze stromu je snadné - člověk se ke stromu postaví, obejme jej a mentálně jej poprosí o předání energie.

Obdobné skutečnosti jako u stromů platí i u vůní. Vibrace vůní přenášené na člověka působí svými nejvyššími vibracemi přímo na duševní a duchovní tělo člověka.

Strom a vůně se u člověka mohou měnit, a to v závislosti na jejich duchovním a duševním vývoji a okamžitém fyzickém stavu. U stromů však obecně platí pravidlo - každý strom předá člověku určité množství energie a nikdy nemůže uškodit, pokud však není součástí při odčiňování jeho karmy v rostlinné říši. I zde platí, že některé stromy a vůně působí pouze na pocitové tělo člověka a může jich být pro něj proto i více.

Výživové elementy

Výživové elementy neplní pouze funkci dodání potřebných prvků do výživy, tzn. nepůsobí jen vnitřně, ale působí také jako energetické zářiče, které ovlivňují energetická centra čaker astrálního těla člověka. Výživové elementy se mění ze všech určovaných zářičů nejčastěji, a to v závislosti na okamžité potřebě a stavu organismu.


Osobní energetické zářiče si můžete objednat na naší adrese. V objednávce, prosím, napište:
  • Jméno a příjmení
  • U vdané ženy příjmení za svobodna
  • Datum narození
  • Přesná adresa včetně PSČ (telefon)
  • Datum Podpis
OEPZ si můžete písemně (doporučeným dopisem) objednat na naší adrese Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno, nebo elektronicky na info@agapebrno.cz
Cena je 300,- Kč + 80,- Kč poštovné. K objednávce můžete přiložit doklad o zaplacení (pošt. poukázku nebo kopii příkazu k úhradě), čímž byste výrazně ušetřili náš čas. Pokud budete chtít platit převodem na účet, nemusíte platit peníze předem, ale napište tuto skutečnost do objednávky a my Vám k vyhotovené analýze napíšeme číslo účtu a variabilní symbol, na který pak peníze pošlete.

Analýzy vyhotovujeme i na Slovensko, platbu poukazujte v tomto případě na eurový účet u Fio banky. Do info pro příjemce pak napište své tel. číslo - je to jen pro případ nejasností ohledně zaslané částky. Cena 12 EUR + 3 EUR poštovné.© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.