Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Činnost > Negativní záření působící na člověka

Negativní záření působící na člověka (GPZ)

Pomocí automatické kresby vyhotovujeme nákresy všech škodlivých zón ve Vašem bytě či na Vašem pracovišti. V názvu záměrně neuvádíme běžně rozšířené slovo „geopatogenní zóny“, neboť jde o zakreslení všech negativních energií souhrnně působících v daném místě na člověka. Mohou to být i energie, které vznikají z elektrických přístrojů, z uměleckých děl - zvláště obrazů, z okolních předmětů jako tvarových zářičů, ale také lidská energie prostupující od sousedů, apod.

Metoda zjištění negativních energií a míst automatickou kresbou je přesnější, než když GPZ přímo na místě určuje proutkař. Ten totiž odchytí pouze několik typů GPZ (podle svých schopností) a navíc jen těch zón, které působí přes jeho virguli. Metoda automatické kresby však zachytí reakci biopole (aury) člověka, který v daných místech sám pobývá. Jak se nám ukazuje mnohaletými zkušenostmi, tyto zóny nepůsobí na biopole všech lidí stejně. Na lidi se silnou aurou působí negativní vibrace z okolí méně, než na ty, kteří mají auru zeslabenou. V zásadě je však rozmístění zón v daném prostoru stejné, pouze se mění jejich intenzita.

Záznam negativních energií a vibrací v bytě pana N. zachyceného AK
V místech, vyznačených hustými čarami, by nemělo být umístěno lůžko, jednotlivé čáry nic podstatného neznamenají.

OA si můžete písemně (doporučeným dopisem) objednat na naší adrese Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno, nebo elektronicky na info@agapebrno.cz
Cena GPZ 300 Kč + pošt. 30 Kč
Výjimečně se mohou v prostoru vyskytovat tzv. negativní astrální zóny, tj. negativní struktury zla zanechané předchozími obyvateli, dále bloudící duše nebo struktury z astrálu přitažené při rodinných hádkách, agresi a jakémkoliv zlu.

Pokud máte pocit, že se tyto astrální zóny týkají i Vás a chcete si to ověřit, připište, že máte zájem i o tuto kresbu. V nákresu bytu pak budou zvlášť vyznačeny modrou barvou.
Negativní astrální zóny lze vykreslit i samostatně.

GPZ si můžete písemně (doporučeným dopisem) objednat na naší adrese Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno, nebo elektronicky na info@agapebrno.cz
Cena astrálních zón 300 Kč + pošt. 30 Kč. K objednávce můžete přiložit doklad o zaplacení (pošt. poukázku), čímž byste výrazně ušetřili náš čas. Pokud budete chtít platit převodem na účet, nemusíte platit peníze předem, ale napište tuto skutečnost do objednávky a my Vám k vyhotovené analýze napíšeme číslo účtu a variabilní symbol, na který pak peníze pošlete. Vyhotovenou kresbu GPZ lze zaslat i prostřednictvím e-mailu jako sken. V tomto případě si poštovné nepočítáme.

V případě vícepatrového domu jsou zóny v každém patře zhruba stejné, jen se může měnit jejich intenzita - v patře je vyzařování zón silnější než v přízemí. Pokud i tak bude chtít někdo vykreslit jednotlivá patra, pak se každé z nich účtuje zvlášť.

Pro klienty Agape regenarece - rekondice je tato služba zdarma, resp. zdarma v rámci návštěvy rekondičního působení Agape.

Analýzy vyhotovujeme i na Slovensko, platbu poukazujte v tomto případě na eurový účet u Fio banky. Do info pro příjemce pak napište své tel. číslo - je to jen pro případ nejasností ohledně zaslané částky. Cena 12 EUR + 1 EUR poštovné, resp. 24 EUR za GPZ a astrální zóny dohromady.


Kresby provádí Dr. Jana Brzobohatá

Pro spolehlivé určení škodlivých zón je důležité, aby si každý klient donesl (nebo zaslal na naši adresu) plánek bytu včetně určení světových stran nakreslený svoji vlastní rukou, abychom mohli informace o škodlivých zónách načerpat z jeho biopole zachyceného v kresbě. Připište sem i celé jméno a datum narození toho, kdo nákres vyhotovil včetně adresy místa.
V případě posílání poštou je třeba nákres zabalit např. do alobalu, aby biopole kreslícího zůstalo na plánku neporušeno (aby se jej nedotkli cizí lidé a toto biopole nenarušili).
Nákresy lze zasílat i e-mailem, v tomto případě se nemusí dělat žádná „bezpečnostní“ opatření, informace o prostoru lze totiž získat bez problémů i touto cestou.


© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.