Novinky > Přístupnost na diskuzní fórum

Přístupnost na diskuzní fórum

21.06.2009
Dnešním dnem je diskuzní fórum přístupné jen pro členy Agape.
 
Původně jsme nechávali otevřené diskuzní fórum i pro všechny návštěvníky webových stránek, tj. i pro ty, kteří nejsou členové klubu Agape (kteří si nezvolili některé z nabízených předplatných). Jediný rozdíl mezi nimi a členy byl ten, že do diskuze nemohli nijak zasahovat. Tuto varianti jsme spustili proto, že jsme si mysleli, že se někteří z těch, kteří brouzdají po internetu, nechají diskuzí nalákat a do klubu se přidají.
Po necelém měsíci provozu však vidíme, že toto nefunguje. Navíc nám někteří členové píší, že mají potíž se plně vyjadřovat, když vědí, že je někdo zvenčí "očumuje" a možná se jim i za jejich názory směje. Proto jsme možnost přístupu k diskuzi (byť jen k prohlížení) zatím zamezili. Uvidíme, co bude dál.
Zatím se však diskuzní fórum konečně rozjíždí a příspěvky jsou zde velmi zajímavé a podnětné. Věříme, že tomu bude tak i nadále.
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.