Novinky > Spuštění nových webových stránek

Spuštění nových webových stránek

24.03.2009
Vítáme Vás na nových webových stránkách Agape Brno. Jejich zkušební provoz začínáme 25.3.2009.
 
Zahájení provozu těchto nových stránek je průlom v činnosti Agape, který zcela změní aktivní způsob vzájemné komunikace s našimi klienty. Děkujeme našemu spolupracovníkovi Martinovi Štěpánovi za návrh a realizaci tohoto velkolepého díla. Bez něj by tento unikátní webový portál nikdy nevznikl.
Na rozdíl od starých webových stránek, kam jsme jen ojediněle dodávali informace o nových akcích či knihách, struktura nových stránek je odlišná a svým způsobem ojedinělá. Umožňuje nám nejen zmiňovanou komunikaci, ale také komunikaci mezi lidmi samotnými v tzv. diskuzním fóru. Je zde umístěna celá řada novinek, které každého nejenže mile překvapí, ale také i potěší. Níže uvádíme jen ty podstatné, jedním dechem však dodávám, že výčet není konečný, ale že se bude postupně vyvíjet a doplňovat. Kromě tedy veškerých nabídek a služeb, které nabízíme a které byly více méně nabízeny i na původních stránkách, jsou zde tyto novinky:
• unikátní a ještě nikdy nezvěřejněna kresba Ježíše s meditací při hudbě
• květinová terapie - každý týden budou na stránkách nové květiny (vždy foto a jejich vyzařování zachycené automatickou kresbou), které by měly člověka v dané době posílit a harmonizovat
• hudební terapie - to stejné platí pro hudbu - každý týden budou uváděny dve skladby v MP3 a jejich kresby (jedna por posílení, druhá pro uklidnění), které v dané době mohou člověka harmonizovat
• galerie automatické kresby - do této rubriky budou postupně umisťovány zajímavé kresby, které vysvětlují význam celé škály událostí - od popisu historických osobností až po zajímavosti získané na podkladě žádostí našich čtenářů. Je zde popsán i vysvětlen fenomén automatické kresby i její vývoj. Všechny kresby jsou zde archivovány a čtenář si tak může ktereoukoliv kresbu kdykoliv nalistovat.
• knihy, které jsou již rozebrány a neplánujeme jejich dotisk, zde budou k nahlédnutí či stažení v elektronické podobě
• v rubrice „Klub Agape“ je několik sekcí, kde si téměř každý najde to „svoje“. Zde je mimo některých již výše zmiňovaných nabídek umístěno také diskuzní fórum na jednotlivá témata, rubrika pro dotazy dr. Staňkovi, rubrika pro seznámení aj.
• v rubrice „Projekty“ jsou další zajímavosti, které se do jiných rubrik obsahově nevešly. Z počátku to bude povídání o cykloturistice, kam mohou posílat své postřehy a zážitky i jiní čtenáři a tzv. „Duchovní setkání“, což je název stejnojmenných webových stránek (www.duchovnisetkani.cz), které provozuje spolutvůrce našeho nového webu Martin Štěpán, jejichž obsah a provoz se postupně přemístí právě sem. Rubrika Projekty se bude postupně vyvíjet a doplňovat, a to hlavně na základě aktivní spolupráce právě s vámi
• Občasníky již nebudeme rozesílat, ale všechna čísla, včetně těch nových, zde budou ke stažení

Z výše uvedeného je určitě většině našich čtenářů jasné, že některé části nových webových stránek nemohou být přístupny zdarma. Do webového portálu je vloženo již tolik peněz, času a úsilí či nových informací a poznání (a do budoucna nepřetržitě bude), že i z duchovního principu toto nelze předkládat lidem zdarma. V každém případě však bude částka velmi nízká. Pro začátek jsme se rozhodli pro 499 Kč na půl roku, resp. na 899 Kč na rok, což je přepočteno na každý měsíc méně než jeden lístek do kina nebo jedno levnější jídlo v restauraci. Pro předplatitele Občasníku to bude přirozeně o 100 Kč méně, které již vlastně zaplatili a které se jim započítávají.
Pro rozjezd stránek však bude jejich provoz dva měsíce zdarma úplně pro všechny, a to až do 31.5.2009. Můžete si tak vyzkoušet a přesvědčit se, že zaplatit si členství bude pak rozhodně pro každého přínosem. Jediné, co systém nového portálu vyžaduje, je registrace každého uživatele (vše je důkladně vysvětleno a popsáno přímo na příslušné stránce) a objednání si vybraného předplatného (v tomto případě za 0 Kč). Toto změnit nemůžeme, není to však nic složitého.
Těšíme se na Vaše první pocity a postřehy z nových internetových stránek. Kolektiv Agape Brno
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.