Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Zdeněk Prchlík - Učení Bruna Groeninga - Pomoc při transformaci

V současné době se zvyšují vibrace energie přicházející z Praduchovní říše, člověk se cítí unaven, trpí různými bolestmi po celém těle, necítí se dobře, je podrážděný, konfliktní, a podobně.
Je třeba si uvědomit, že tyto energie budou dále proudit k naší planetě, a nic je nezastaví. Země stoupá do vyšších - čistších - úrovní, a v takových úrovních nemůžou existovat podle zákona stejnorodosti žádné negativní emoce. Co má člověk dělat, aby postoupil do vyšší vibrační úrovně?
Boží síla otevře staré emoce, neboť nic negativního nemůže kráčet spolu s novým duchovním člověkem. Nabízí se otázka: Jak postupovat v dnešní době, a jak urychlit transformační proces? Jak už jsem napsal, zvýšený průtok boží síly vyvolává tlak na všechny nižší energetická těla člověka. V současné době tyto energie působí hlavně na lidi, kteří se snaží duchovně žít, tito lidé se snaží o změnu ve svých životech a zajímá je hlavně duchovní růst.
Na zemi nastala tzv. doba třídění. Hodně hledajících často ukazuje na to, že trpí jen ti lepší a ostatní nevěřící a hlavně negativní lidé si žijí relativně v klidu. Je to však jenom přechodný proces, protože boží tlak bude dále narůstat a časem ho pocítí všichni obyvatelé Země. Proto je velice vhodné přijímat boží energii alespon 2 x denně, jak o tom hovoří Bruno Groening ve svých přednáškách. Odevzdáváním negativních myšlenek a emocí vyšší síle započne proces, který urychlí transformaci lidstva. Přes počáteční různé psychické a fyzické bolesti mi tato cesta připadá velice rychlá.
Jestliže začne člověk vědomě přijímat boží energii, tak v dohledné době začne cítit a pozorovat změny ve svém životě. Zmizí strach a pochybnosti a život člověka se změní. Podle snahy o čistý život se začíná tělo čistit a člověk pozoruje samotné proudění boží síly. Citliví lidé začnou cítit vibrace i bez vědomého ladění na energii světla, člověk poznává, že není sám a může prosit o různé pomoci, ať už v osobním nebo duchovním životě.
Velkou pomocí na této cestě je stálá vděčnost Stvořiteli za všechno dobré i zlé, za všechno s čím se momentálně potýkáme. Jestliže toto začne člověk uvádět do svého života, dostane se do stavu, kdy už nebude o nic prosit, bude jenom chválit a děkovat. Jakmile pohlédne vzhůru s vděčností a radostí, tak se mu Nejvyšší dá poznat. V tomto bodu přestává mít nějaké vědomé přijímání Boží síly smysl, člověk je automaticky nabíjen, protože se zůčastnuje koloběhu záření. A dále předává boží lásku celému Vesmíru. Takový má být život pravého duchovního člověka, a k tomuto se má člověk vrátit a postupně se přibližovat Nebeskému Otci. Toto je hlavní úkol nás všech: Ať nám Nejvyšší pomáhá svou nekonečnou láskou, která přitéká ke každému člověku. Jenom ji objevit, vždyť je tak blízko.
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (18 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.