Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Zdeněk Prchlík - Koloběh záření

Přichází doba, kdy se člověk musí dozvědět, jak proudí energie ze Svatého Grálu, a co má on dělat, aby se zařadil do tohoto koloběhu záření. Poznání mu poskytne vědění, které potřebuje k tomu, aby poznal, kdo je, odkud přišel a kam se má navrátit. Proto si připomeňme, jak a kam proudí energie Nebeského Otce. Nebeský Otec je bezbytostný a na ničem nezávislý. Jeho zářivá energie stvořila nejprve božskou sféru - tam se nacházejí archandělé a Nebeská Matka.

Proudění boží energie směřuje do božské části Hradu Grálu, kde se nachází Svatý Grál. Je to nádoba, kde se shromažduje boží energie. Při velkém třesku tato energie pronikla dále do vesmíru a prosvětlila temnotu. To byl začátek tzv. pozdějšího stvoření. Začaly vznikat nové úrovně stvoření - praduchovní, duchovní, bytostná a jednohmotná. V každé této úrovni žijí bytosti, které slouží Stvořiteli a které žijí vlastně z jeho energie a posílají ji dále až do hrubohmotnosti. Hrubohmotnost je všechno, co je očima viditelné - je to prostor pro vývoj lidského ducha. Lidský duch s obaly veškerých těchto úrovní směřuje z duchovní říše až dolů do hmotnosti - to je tzv. vyhnání z ráje. Není to ale žádný trest, je to milost Nebeského Otce, který povolil duchovnímu zárodku, aby prožíváním přišel k sebeuvědomnění a vrátil se do duchovní říše tzv. ráje, odkud začal své putování pozdějším stvořením.

Koloběh záření pracuje takto. Prastvoření vyzařují na bytostné a bytostní dále na člověka - člověk má tato vyzařování zpracovávat a posílat je dále. Tak má fungovat koloběh záření. Člověk toto ale nečiní a cestu vzhůru si uzavírá tzv. dědičným hříchem, kdy nadsadil rozum nad cit a tím vlastně odmítl boží vedení a začal jednat podle svého hmotě podřízeného rozumu. Takže jak má člověk opět stoupat vzhůru? Začne zpracovávat energii Stvořitele a prosvětlovat prostor kolem sebe. Tím okamžitě sílí, neboť si uvědomí, že jak zasadí tak sklidí. Ale jedině děkováním radostí a vděčností a přitakáním k životu na této zemi se obnoví koloběh záření. “Žebravými“ modlitbami to nejde. Jedině radostná modlitba díků má sílu, aby se dostala vzhůhu. Všechno ostatní je vlažnost a ta má být při soudu, který probíhá, zničena.
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,7 (15 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.