Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Vlasta Zedníková - Vzpomínka na lásku

Je to možné? Jsi to ty? Dotýkám se tě myšlenkami, svými pocity….a stále si nejsem jistá….Jsi někdo jiný. Jsi krásný a nepoznatelný. Tichý a pokorný. Silný a nespoutaný. Dotýkám se tě a stejně někde v hluboko ve svém srdci vím, že tě nikdy nemohu poznat zcela. Jsi blízký i vzdálený.
Čistá krůpěj rosy, skanutá na povrch Země odkudsi z dalekých výšin. Právě teď, tady a teď. Třpytíš se ve své čistotě a bolesti. Proč? Proč jsi tady? A proč jsem tady já? Mohu se tě dotýkat? Dovolíš to?
Aspoň to zkouším. Bojím se té čistoty. Čistoty, která mě tak neuvěřitelně přitahuje a láká. Objevuji tebe. A skrze tebe objevuji sebe. Kdo já jsem? Odkud jsem přišla a kam směřuji?
Dívám se do tvých očí a cítím hluboké rozechvění. Miluji? A mohu? Ano, mohu. Ale zároveň se bojím….
Co když vyjde Slunce a tu rosu vysuší? Co mi po ní zbude? Vzpomínka. Krásná, pokorná a tichá …..
A já bych snad chtěla víc….opravdu? Nevím. Bojím se jít dál, bojím se zůstat stát. Chtěla bych se rozběhnout vstříc tobě, vstříc sobě, vstříc Bohu…..
Tak kde jsi? Kde tě mohu najít, zasutá vzpomínko na Lásku…


Vlasta-1.jpg


 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (10 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.