Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Terezka - obrazyHvězda života
    V této hvězdě je symbolicky obsaženo všechno, co je od pradávna symbolem lidských hodnot a stále uchovává jejich poselství, které má promlouvat k našim srdcím a životům a do všech životních chvil. 
    Je to cesta vedená hodnotami lásky, krásy, moudrosti, pokory, tvořivosti, dobra, soucitu a radostné pomoci druhým a okolí. Tyto hodnoty jsou pro nás tak důležité jako je pro tělo strava, jako pro květinu voda, jako vzduch a sluneční svit, bez kterého nikdo nemůže žít. Hvězda také jako symbol naděje, ukazatele směru a cesty nám stále září dál i po svátcích vánočních, které nám připomínají věčnou pravdu, že stejnou Hvězdu můžeme nalézt – znovu obnovit a vytvořit, nechat zazářit mnohem blíž než v hvězdném nebi, ale právě zde a tady, v sobě samém – ve svém srdci, ve svých činech, myšlenkách, slovech, svou touhou směřovat cestou laskavosti, pochopení, pomoci, touhou pokorně poznávat a přijímat život s vírou v Dobro…je mnoho slov, které by mohly o této Hvězdě dál promlouvat, ale protože slova jsou příliš krátká, prosím přijměte tento obraz spolu s hudbou, který vyjadřuje, jak tuto hvězdu vnímám. Vkládám do něj také přání, abychom společně nechali tuto hvězdu zazářit ve svých životech a všichni společně její obraz naplněný vírou,nadějí, láskou – krásou, pravdou, dobrem vyslali dál, aby zářila nejen nám, ale všem lidem kolem nás.
Inspirace z květinové terapie na 4. týden - bledule
Inspirace hudbou na 4. týden
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (23 návštěvníků)
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.