Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Tereza Bobková - Přání pro hospicMilí přátelé,
srdečně Vás vítám v prostoru „Přání pro hospic“.  Tento prostor otevírám s osobním vnitřním přáním, záměrem a touhou pomoci Hospici svaté Alžběty v Brně, konkrétně  Domácímu hospici Tabita, kde pracuji.
 
Naše služba se zaměřuje na pomoc lidem umírajícím v domácím prostředí, v kruhu rodiny a nejbližších. Chce nabízet potřebnou pomoc a lidskou podporu a blízkost ve všech směrech lidem odcházejícím z tohoto světa a života zde, možnost odejít z něj co nejvíce důstojně a podle jejich přání, stejně jako podporu a pomoc všem, kteří doma o své milované pečují a doprovází je v nemoci až do posledních jejich chvil.
 
Z hlavních myšlenek hospicové péče:
„Hospic je místo, které slouží Životu. Myšlenka hospice vychází z úcty k člověku jako jedinečné a neopakovatelné bytosti a z jeho potřeb: biologických, psychologických, sociálních a duchovních.“
 
O našem hospici se můžete dozvědět více zde: http://www.hospicbrno.cz/
 
Pomoc pro náš hospic nyní je a stále bude velmi potřebná.
Proto jsem se rozhodla zhmotnit svá přání pro tuto potřebnou službu, a tím především pro všechny umírající, o které se staráme.
 Tomuto záměru bych ráda přispěla svými obrazy,  které jsem po dobu více než 3 let vytvářela s těmi nejkrásnějšími přáními milým lidem kolem mne, a  jako vyjádření díků Životu samému za Jeho Dary. Přání pomoci, lásky, dobra a všeho krásného a potřebného vkládám teď dál, symbolicky i skutečně, do přáníček vytvořených z těchto obrazů.
 
Ráda bych Vás, milí přátelé, chtěla tímto způsobem požádat o pomoc. Pokud Vás tento záměr oslovuje, prosím Vás, abyste se spolu se mnou k tomuto Přání pro hospic připojili.
 
Pro tuto příležitost jsem vytvořila i webové stránky www. praniprohospic.cz, kde jsou tyto i další informace.  Také jsem otevřela nový obchůdek, kde tato zhmotněná přání pro hospic nabízím a jejich zakoupením se k nim také můžete připojit.
 
Přání pro hospic si můžete zakoupit i osobně, přímo v Agape, na Hluboké 5, Brno.
 
Všechna tato přání věnuji  ze srdce také Vám a Vy je můžete darovat zase dál, někomu komu přinesou radost - aby se Radost nezastavila, aby tak  tok všeho dobrého a krásného jen plynul, proudil a šířil se.
 
Tato akce je časově neomezená a tak Vás také prosím, jestli víte o někom, kdo by se chtěl  také připojit, budu moc ráda za přeposlaný odkaz a jeho šíření mezi všemi milými lidmi.
 
Jestliže budete mít nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat zde: doslunce@email.cz
 
Z hloubi srdce děkuji Vám všem, kteří se připojíte jakýmkoli způsobem.
Moc si vážím jakékoli pomoci, každé laskavé myšlenky, Vaše pomoc je velmi vzácná a cenná a vytváří krásný prostor další pomoci a nezištnosti.
 
Každá srdečná myšlenka a modlitba je pomocí velikou a hodnotnou.
 
Ze srdce Vám také přeji, ať Vás tato přání pro hospic potěší a zahřejí Vás na srdci i na duši.
 
S láskou a velkým díky
Tereza Bobková
 
Zde jsou odkazy k Přání pro hospic:
 
Stránky Přání pro hospic:
www.praniprohospic.cz
Obchůdek, kde si přání můžete zakoupit:
www.doslunce.com /Projekty/Přání pro hospic
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (20 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.