Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Tereza Bobková - Obrazy k Harmonizaci hudbou

Pro mě byla a je hudební terapie něčím významným, předává mi něco úžasného, co mě velmi ovlivnilo na mé životní cestě. Díky této hudbě, a v minulosti také kresbám k nim, jsem hlouběji pronikala do záření tónů a jejich vibrací, a učila jsem se tak více vnímat a vědomě přijímat impulzy a vjemy přicházející skrze Boží dar předávaný touto hudební terapií. Jako bych tak objevila obzory nového světa, do kterého se mi otevřely dveře. Tento svět jsem se proto také někdy pokusila zachytit svými pastely s přáním sdílet to, co jsem mohla skrze dar hudby prožívat a vnímat...

Zároveň je tato malá vzpomínka také velkým poděkováním za celou Hudební terapii, kterou pro nás Agape už tak dlouho, každý týden vytrvale a obětavě připravuje. Tato terapie začala přirozeně patřit k našemu životu, stále nás posiluje a pomáhá nám, nadnáší nás a harmonizuje. A tiše, nenápadně, ale přece silně, i směřuje. Je tak pro nás i cestou k těm krásným světům, plným harmonie, světla a krásy, odkud pochází nejen všechny harmonizující tóny, ale také my. Hudební terapie je tak velkou posilou do toho, co je podstatné- do našeho denního života, do našich úkolů, zkoušek, naší práce, služby ostatním...  Zkrátka je posilou do života, kde se duchovní roviny zhmotňují a naplňují. Myslím, že si ani nedokážu plně uvědomit, jak moc mi už pomohla a jak velmi mě ovlivnila. Vnímám, že tato hudba předávaná Agape je skutečným požehnáním, které má moc proměňovat člověka …

Proto Vám s díky za tuto hudbu posílám a nabízím pro radost tyto obrázky, které u terapií už byly v minulosti zveřejněné, s přáním aby Vás i v tuto chvíli mohly potěšit, více a jinak, … u některých také spolu s nádhernou hudbou, která je přinesla (vždy pod obrazem). Obrázky si můžete zvětšit kliknutím, kdy se zobrazí v novém okně.

S láskou všem Tereza

p.s.: Přidávám i kresbu ke skladbě pro minulý 25. týden, která se už nestihla uveřejnit (první v pořadí). Jmenuje se Motýlí tanec Slunci a chce přinést i do těchto dnů trochu sluneční záře :-)

 
Motýlí tanec Slunci
 

Květina tónů
 

Štěstí srdcí
 

Snění
 

Nádech radosti
 


Let hudby
 

Zvony z nebe
 

V rytmu barev
 

Duhová poselství
 

Kříž
 


Tančící srdce
 

V tuto chvíli Vám nabízím všechny tyto obrázky také k prodeji.
Jestliže Vás některý zaujme, u většiny z těchto obrázků Vám mohu nabídnout i originál, nebo ráda Vám vyhotovím jejich kopii v jakékoliv velikosti.
I všechny další obrázky, které budou dál uveřejněné zde na stránkách Agape a osloví Vás, Vám také ráda zprostředkuji.  Můžete mi dát kdykoli vědět e-mailem a můžeme se spolu vždy konkrétněji domluvit.

Kontakt:
Tereza Bobková
doslunce@email.cz 

 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (24 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.