Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

VIII. Povídání o mandalách - Lucie Hrochová

   S malováním mandal je možné zkoušet i jiné techniky. Jestliže znáte slupovací barvy na sklo, zkuste si tímto způsobem vymalovat některou z mandalek. Předloha bude pro tento typ malování možná poněkud hustá. Jestliže však některé linie vynecháte, bude se vám s ní jistě pracovat dobře. Dobré zkušenosti mám i s malováním na formát větší než A4. Zkrátka tvořivosti se opravdu meze nekladou.
   V současné době je v mnoha knihkupectvích ke koupi několik knih s obrázky mandal určených k vymalovávání. Jen vás chci nabádat k jisté opatrnosti. Není vždy jasný původ obrázků v některých knihách a jak už jsem psala, mandaly sloužily k duchovním účelům ke spojování s jemnohmotným světem. Ale jemnohmotný svět není vždy naplněn jen světlými bytostmi a proto prosím buďte opatrní, abyste si domů nepřinesli něco nepěkného. Většina knih je však malována s vírou v Boží lásku, s láskou ke člověku a s touhou mu pomoci. Věřím, že právě tyto obrázky si k Vám najdou cestu. Vaše srdce Vám poradí.
   S mandalou „Nové cesty“ vám přeji hodně radosti z tvoření, ať už je jakékoli. Lucie H.
 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (8 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.