Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Poselství - MATKA k lidem Dobré vůle

Poselství – MATKA k lidem dobré vůle zvláště upozorňuje: „Je mnoho cest a mnoho poutníků a všechny vedou k Bohu, je-li srdce v Milosti. Všechno záleží na vašem svobodném rozhodnutí, státi se dítětem Božím právě teď, kdy se bude otevírat Brána Rozhodnutí“.
Poselství – Poslání Matky v tomto Světě zvláště upozorňuje: „Přišla jsem očistit vaše srdce a otevřít je Světlu Nejvyššího. Člověk je stvořen pro štěstí v Boží Lásce. Mé Srdce mateřsky volá své pozemské děti k pokoře. Obraťte se k Matce – Jsem zde, abych vás mé děti, převedla přes Práh Očisty do Nového Bytí“.
 
Mimořádnost obou Poselství výrazně dokresluje duchovní symbolický portrét přímo k Poselství – Poslání Matky v tomto Světě. Božská MATKA je zde jako Vtělení (shodnost s Matkou Meera), aby Její Světlo, které sestoupilo od Nejvyššího, celkově ochránilo tento Svět, Svět lidských duší. Kresba vyjadřuje slova Matky: „Jsem zde – Mé Srdce je Srdcem bez hranic – Mé Srdce s Láskou vede všechny své děti. 
Význam duchovního portrétu k Poslání Matky v tomto Světě, umocňuje velký šesticípý symbol Absolutna, zahrnující všechny úrovně Božího Řádu. Matka Meera v knize Odpovědi 1 říká: „Pracuji stále na všech úrovních. Tato Země je jednou z úrovní, kde pracuji“. V úvodu knihy sděluje: „Proto jsem přišla, abych otevřela vaše srdce Světlu. 
 
 
MATKA k lidem Dobré vůle
 
Mé milované děti,
    je mnoho cest a mnoho poutníků a všechny vedou k Bohu, je-li srdce v Milosti. Má Láska přichází do vašeho srdce, aby připravila cestu poutníka časem.

    Přicházím s Láskou k člověku, aby jeho duše rozkvetla a stala se vnímavá k Boží Vůli. Všechno záleží na vašem svobodném rozhodnutí, státi se dítětem Božím právě teď, kdy se bude otevírat Brána Rozhodnutí. Velká změna Věků tímto začíná, vše čisté půjde k Pravdě. Vše ostatní zmizí ve víru Přeměny. Není cesty zpět, jen cesta pokorných srdcí, hořící touhou po Lásce.

Láska je směr, Láska je cesta, LÁSKA je konečným cílem všech duší.
Vnitřně přijato v meditaci k Božské Matce 26.12.2002

 
 
  
 
Poslání Matky v tomto Světě

Mé milované děti,

    dnes slavíte vánoční svátky a připomínáte si příchod Božího Světla do vašich srdcí. Mé Světlo, které sestoupilo od Nejvyššího, celkově ochraňuje tento svět, svět lidských duší, mění celou vaší podstatu do Boží Lásky. Svět nemůže žíti bez Lásky, tak jako láska je trvalým štěstím vašich srdcí.
    Přišla jsem očistit vaše srdce a otevřít je Světlu Nejvyššího. Jen toto Světlo je zárukou Přeměny, která postupně změní tvrdost vašich životů. Člověk je stvořen pro štěstí v Boží Lásce. Vaše srdce však Tuto Lásku nevpouštějí, ona netouží po Lásce. 
    Proto přicházejí v různých lidských epochách Boží Vtělení a připravují půdu pro Celkový Příchod LÁSKY. Vy lidé toto nazýváte Posledním Soudem. Ale cožpak Láska soudí? Přesto vaše životy budou bolestně změněny u těch, kteří zatvrzele odmítají Lásku.
    Mé Srdce je Srdcem bez hranic. Mé Srdce mateřsky volá své pozemské děti k pokoře. Jen pokorné srdce člověka může přijmout Milosti, které Boží Láska přináší. Je nutné vyprat svůj šat (duši) do běla. Je nutné podstoupit Očistu, abyste mohli vkročit do Lásky. Moře slz poutníků časem naplní odpuštění a pokání. Slzy jsou oknem, skrze které může vstoupit Moje Pomoc.
    Otevírám vaše srdce, aby Světlo mohlo vstoupit. Pomáhám uspořádat vaše životní trampoty do radosti a naplnění. Jsem zde, abych vedla své děti do Světla. Nejvyšší takto nabízí Pomoc na cestě k dosažení konečného Cíle lidského bytí.

    Mé milované děti, jen očištěná srdce přejdou přes Práh Očisty. Srdce zatvrzelých musí projít bolestnou Přeměnou tak, aby Dílo bylo dokonáno. Mé Srdce s Láskou vede všechny své děti. 
    Obraťte se k Matce - Jsem zde, abych celkově ochránila lidstvo. Jsem zde, aby Světlo Nejvyššího úspěšně završilo přeměnu hmoty do Božských kvalit. Jsem zde, aby lidská srdce zahořela touhou po Boží Lásce. Jsem zde, aby člověk plně pochopil svou Božskou podstatu. Jsem zde, abych vás, mé děti, převedla přes Práh Očisty do Nového Bytí.
    To je Můj slib a Vůle Nejvyššího.
Vnitřně přijato v meditaci k Božské Matce 27.12.2002
Bylo řečeno:
Slovo Matky vyzařuje mocnou očistu všech úrovní
a vnáší Milost srdcím.


 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,8 (12 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.