Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Pomoženo bude tomu, kdo sám pomáhá

   Byli jsme s manželkou o víkendu v krásné přírodě na skautské chatě. Odpoledne volala přítelkyně:  … je v jiném stavu a cítí se hodně špatně, zvrací. Plakala. Pomohli jsme na dálku jak to šlo.
   Večer, když jsem šel do lesa meditovat, jsem se chtěl za ni pomodlit a v myšlenkách ji uklidnit a obejmout. Zároveň jsem ale potřeboval poléčit bouličku, která se mi udělala na dlani. Asi prasklá cévka, žádná katastrofa. Ale pro mne, skladového dělníka, je bolestivé místo na dlani dost nepříjemné. Pralo se to ve mně a nejradši bych udělal obojí. Pak mě napadlo: teď bych přece mohl zjistit, jestli je pravda, že když člověk pomáhá druhým, tak se „ti nahoře“ postarají o něj. A myšlenkou jsem poprosil o odpověď přímo v mé situaci.   
   Skoro celý večer jsem se venku modlil za naši přítelkyni „těhulku“, snažil se nemyslet na bouličku na ruce a užíval si zasněžené stromy. Asi uhádnete i konec: ano, boulička na dlani zmizela, i když se běžně vstřebává celé týdny.

    Sláva, funguje to! Přítelkyni se ulevilo a pomohli tomu, kdo pomáhá!  Děkuji!!! A už vím to, co jsem si dřív jen myslel.

                   Ing. Josef Skřivánek, CSc., http://www.duchovni-oaza.cz/

Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,7 (17 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.