Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Jiří Sedláček - Hudební inspirace


 
Vážení a milí přátelé, velice si vážím té příležitosti sdílet s Vámi další duchovní poznání a duchovní cítění. Uvedu tuto skladbu do určité souvislosti.
    Uvědomuji si určitou rezonanci prostoru hudební inspirace a prostoru vlastního myšlení člověka. Níže uvedená skladba s názvem IMPROMPTU je souborem volně řazených hudebních myšlenek. Je možné v ní pocítit  určitý myšlenkový stav, který má svůj vnitřní vývoj.  Myšlenkový stav člověka vnímám jako následek prvotního impulsu ducha, tj. impulsu z roviny  vůle. Znamená to, že myšlenkový stav člověka může být na základě jeho svobodné vůle veden průběžně k stoupající harmonii a rovnováze. Rozhoduje v co člověk věří ! Následně se objevuje vnitřní klid a mír, který je předpokladem k příjmu nové energie, k celkovému uzdravení a k dalšímu duchovnímu poznání. Stane se nám dle toho jakou vůli a jakou myšlenku do přítomného okamžiku vložíme. Duchovní inspirace je vůle a pohyb o určité kvalitě, obdobně hudební inspirace je zachycením vůle a pohybu (touhy) autora. Od toho rozdílnost v pojetí autorů a rozdílnost v úrovni příjmu energie skrze to které dílo.
Přeji mnoho dobrého.
Srdečně s přáním božího požehnání Jiří Sedláček
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (16 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.