Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Zlaté děvčátko v Getsemanské zahradě

Pokusím se Vám, milí přátelé, malinko tento děj přiblížit trochu k pochopení. Každá zlatá bytost ve stvoření na určitém místě, kde bylo prožito hluboké utrpení s prolitými slzami - (pramen života) pro čistou lásku k Otci nebeskému, Matce Boží a ke svým bližním, je zrozena z čisté lásky Krista. Je to jakoby Kristův otisk z Jeho hořícího milujícího srdce. Duch Svatý otevírá bránu z duchovní dimenze a děvčátko přichází pravidelně okolo Vánoc, o Velikonocích a na svatého Jana hrát na své zlaté housličky k místu, kde se Ježíš modlil a plakal pro nás pro všechny. Položí na místo ke kameni květinky růží a všichni obyvatelé ze zahrady  společně rozjímají a opěvují Lásku našeho milovaného Ježíše. Nesmím také opomenout bytostné -dévové stromu olivovníku, kteří se svým potomkem mladého olivovníku přijímají tuto láskyplnou energií pro svou činnost nastávajícího období, dále u kamene také sedí a rozjímá boží pomocníček skalní. Je to překrásné bytí těchto milujících bytostí, kterých je tam samozřejmě daleko víc. A tak Vám přeji alespoň příjemný duchovní prožitek se zlatým děvčátkem a teď už i  našimi přáteli s doprovodnou hudbou kliknutím zde.
S láskou a božím požehnáním k Vám Daniela.                       http://danielafilipi.webgarden.cz/rubriky/vitejte
 
Zlate-devcatko-v-Getsemanske-zahrade.jpg


 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (40 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.