Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Panna Maria Pomocná

Někdy se stane, že se člověk, který zrovna slouží svému bližnímu se napojí na stejný zdroj v jiné souvislosti, která ale vždy nějak spolu souvisí a harmonizuje. Současná majitelka souhlasila se zveřejněním, protože si rovněž myslí, že je pro každého otevřeného člověka s Ježíšovou láskou ve svém srdci.
 
Proto jen krátce cituji podstatný výklad pro tento obraz Panny Marie pomocné pro lepší pochopení z dopisu paní doktorky Brzobohaté:….“ kresba je nádherná, silně vyzařuje a zachycuje proud záření, který značí, že  se stupňuje úloha a význam energie a moudrosti z božího Pramene Ducha svatého do celé pozemské úrovně. Jde o aktivní zesílenou duchovní pomoc, jako protiváhu zesílených a agresivních vibrací satanského principu nelásky, ega a mystifikací s klamným zneužíváním nebo chybným výkladem duchovních slov.Boží pramen z Ducha svatého tvoří neoddělitelné spojení s principem Ježíšovy lásky a jejich společného aktivního uplatňování proti Satanovu principu nelásky, který se probouzí v lidech nebývalou měrou- více jsem psala pro Tebe v poděkování  v TKT-37“.  S láskou Jana
P.S. pokud kresbu zveřejníš, můžeš pod ní citovat i  toto vysvětlení, co ten pramen znamená
 
 
Panna Maria pomůže v utrpení každému otevřenému srdci, pokud myslí na druhé. Doprovodná hudba k obrázku Zde.
S láskou Daniela
PS: Obrázek je k dispozici ke stažení zdarma pro každého…

Panna-Maria-Pomocna.jpg
 
 
 
 
 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,8 (46 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.