Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Panna Maria Ochranná

     Srdečně všechny zdravím již v prožívání nového roku, který nám přinese mnoho změn, ale kdy také bude působit pro náš vývoj z duchovní dimenze silnější proud pro zařazení se do okruhu Kristova principu se srdečnou touhou hledajícím Jeho „Pravdu“ v našem duchu a duši. Při napojení z boží vůle mým „Duchovním vedením“ okolo Vánoc, kdy sem proudí mocné síly Božího Světla Lásky, jsem po částech stahovala z Pra-duchovní roviny ochranné energie čistého ženského principu pro toto nastávající období s nově vytvořenou strukturou ve stvoření. Slova Matky Boží, která  mne při malování doprovázela, snad více napoví: 

                                    Až nastane v nejedné lidské duši čas smutku a bolesti,
                                otevřete svá srdce a má Ruka zažehne v nich věčný plamen
                                      Božího Světla Lásky - z Boží Milosti                                                      
                        Pro toho, kdo touží  sloužit tomuto Světlu s plamenem věčného bytí,
                          neměl by čekat, ale konat nápravu svou. Dostane darem ochranu   
                            mého pláště, dokud mu světlo na „ Cestu“ jeho „Životem“ svítí.
                                 Poté bude zřít a žít ve věčném Teď, skutečnou „ Pravdu“
                                                  Syna Božího a Jeho Čisté Bytí.
 
   Každého otevřeného člověka napadne myšlenka - čím větší tlak, tím větší pomoc z duchovní roviny. A také nejde přehlédnout Kopí s rubínovým srdcem-zlatem propletené, které drží Panna Maria v pravici. Sama jsem byla malinko překvapená při zachycení této silné energie, která nejdřív prorážela Její Duchovní Srdce v plamenech a až poté jej uchopila. K tomuto ději pro zajímavost bych ráda napsala, že podle učení starých Esejců, kde studoval i Ježíš, paprsek rubínu (kámen zn. Berana) protne i ten nejtvrdší kámen diamantu (kámen zn. Kozoroha), kterému vládne pán času karmy-Starý moudrý Saturn. Tento děj s kopím ve vyšších rovinách se stal, když Maria do svého Srdce přijala vysokou obětní moudrost, která vyplynula ze spoluprožívání pozemského života Ježíše Krista, onu moudrost, která tímto Srdcem měla proniknout jako kopí, aby se z něho do stvoření vylévala nejvyšší čistota „darující ctnosti“ Panny Marie v podobě Milosti. O Milost je však potřeba požádat, také si přiznat vinu a hlavně nesoudit děje, které člověk v současnosti nechápe. Náš milující Otec Nebeský je spravedlivý víc, než si dokážeme představit, proto mu důvěřujme v každém okamžiku, ať se děje cokoliv. Doprovodnou hudbu k obrázku si pustíte kliknutím zde.

    Předávám s láskou a božím požehnáním všem, kteří jsou otevření ve svých srdcích k příjmu těchto čistých vibrací z Praduchovních rovin. Daniela                                                      http://danielafilipi.cz/
 
 
              
                                     
    
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,9 (56 návštěvníků)
© 1997 - 2020 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz