Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Jarní kresby


1. Vyšší bytostná skupina při zasvěcení a pochopení ženského duchovního principu. Bez ženského duchovního principu nelze ani pochopit KRISTA a znovuzrození jeho Ducha. Vyšší bytostné z praduchovní úrovně růže a lilie je řízené naší Nebeskou Matkou a Duchem svatým.


2. Luční víla tančí svému milému příteli Pantoflíčkovi. (Pantoflíček = Střevičník - vzácná česká orchidej, která roste u nás ve Středohoří a Polabí)


3. Víla Maceška je obdarována andílkem novou sukýnkou. Na jaře víly oblékají nový šat jako květinky.


4. Víla Sakurka se připravuje na rozkvět stromu Sakura (okrasná třešeň). Pomocníčci (tkalci) ji tkají nové šaty z jarních paprsků světla. Zajímavé na tom je, že i víly mají svůj původ stejný jako strom nebo květ. Tato víla kraluje v parku na Vítkově v Praze.


5. Květinka Narcis je známá legendou o mladém jinochovi, který se do sebe tak zahleděl, až předčasně zemřel. Moc se mi nezdá, že by z egoizmu vyrostla tak krásná květinka. Možná mladík zahlédl svého znovuzrozeného ducha ...?


6. Květinka KOnvalinka vonná a její elfí víla je oblíbená u děvčátka, o kterém se zmiňuji ve vlákně "Modlitba za děvčátko". Konvalinkový andílek hladí její slzičky jako kapičky rosy.


Pokud byste chtěli kontaktovat přímo autorku, tak na e-mailové adrese Daniela.Filipi@seznam.cz.


Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,8 (38 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.