Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Ježíš v Getsemanské zahradě

Děj v obraze zachycuje okamžik Ježíšova rozhodnutí, kterému předcházelo hluboké utrpení, když pocítil zradu svých přátel a tíhu našeho hříšného světa. Nerada bych popisovala toto Jeho osobní utrpení, které nikdo z nás neprožil a ani neprožije, proto je pro mne posvátné. Důležitým bodem a impulsem pro Ježíše byl děj s Archandělem Gabrielem (dole na levé straně) a Andělem s léčivou fialkovou energií boží lásky, kteří mu sdělili závažnou informaci o osudu celého lidstva, které ztratilo veškerý kontakt s Duchovní dimenzí.  Zajímavé je, že Arch. Gabriel přinesl  poselství Panně Marii o příchodu spasitele Ježíše a teď o Jeho znovuzrození. Předloženy mu byly dva děje a to kam by se lidstvo ubíralo bez  Kristovy Lásky a kam s Láskou, která překoná tuto temnou smrt a otevře bránu do věčnosti pro setkání s naším milovaným Otcem Nebeským.
O Kristu a jeho Lásce bych však ráda napsala pár slov, které se týkají přijetí  Jeho zlaté životodárné energie do naších srdcí. Nikomu nic samozřejmě nechci vnucovat, jen bych z hloubi své duše každému přála, aby byl šťastný a našel smysl svého života z pohledu věčnosti, kde platí zákon, že pravé tvoření musí vzejít z podstaty milujícího ducha. Někdy nám osud naloží tíhu, která nás pokoří a přiměje pokleknout až na zem, někdy i do hlubokých bažin. Ale i z bažiny přece může vyrůst krásná květina s cejchem Lásky Ježíše Krista.  Každý se jistě ocitl v životní situaci, kdy nevěděl kudy ven. Vždy nám někoho Bůh pošle, když pokorně požádáme. Osobně a vnitřním cítěním jsem si však v takové bezmoci z celého srdce přála pomoc od Otce nebeského, aby mi poslal mé pravé Já s energií Krista. Je to snad troufalost, nebo silná důvěra?  Podívejme se na Ježíše v obraze, který vyjímá své Duchovní srdce a chce nám darovat z něj plamínek Jeho Lásky. Tento plamínek je věčný a proto nemůže ani zhasnout. Pokusme se na chvilku zklidnit, na nic nemyslet, otevřít svá srdce a přijmout tento dar v hořícím plamínku. Cítím příjemné teplo, plamínek Lásky od Ježíše se ustál a začal plápolat v nitru každého srdce, začal sílit a přes naše ruce touží jít ven. V tuto chvíli zamířil můj zrak ke květince, vedle níž sedím a tak jí pohladím s představou malého srdíčka s plamínkem od Ježíše. Mám radost, protože mohu předávat tento plamínek lásky všemu, čeho se jen dotknu, na koho pomyslím - následuji Ježíše. Dívám se na měsíc, hvězdy v obraze, které sledují děj pod olivovníkem a jeho kořeny jakoby obživly, dotýkají se a proplétají kol Ježíšových noh. Přijímají jeho blahodárnou energií a dávají mu na oplátku svojí sílu, kterou bude na kříži nutně potřebovat. Každý člověk, který má silné kořeny ve spojení s Matkou Zemí, má i stejně silnou „korunu“ v nebi a proto jej neporazí ani ten nejsilnější vichr. Kámen, kterého se Ježíš dotýká začal z Jeho doteku hřát a opětuje mu zpětně svojí nezlomnou sílu v důvěře ve spravedlnost Otce Nebeského. S dovolením sem ještě vložím vzkaz (lexigram) od slovních druidů, že „skála“ znamená  s přesmyčkou „ láska“  A tak budeme sílit i my z této lásky, nic neočekáváme, jen milujeme, pomáháme a tvoříme z inspirace ducha. Všechno, co potřebujeme je nám dáno v pravý čas. Tolik jen z prostého základu jednoduchosti našeho bytí a pevně věřím, že je silnější, než všechny činy pocházející z egoismu a lidské sobeckosti, která je také hloupá a neznalá svého dopadu.
A jak tedy chápu ve svém dosaženém vědomí Mystérium na Golgotě? Tato událost zasáhla ve vývoji nejen lidstvo a zemi, ale i celou hierarchii bytostí ve vyšších světech včetně záhrobí. Naší víru si můžeme ověřit  jen ve svém životě na základě naších rozhodnutí a následně zpětného dopadu. Ať je už jakékoliv, můžeme vše vyhodnotit a jít dál s novou zkušeností. S Kristovou sílou lásky můžeme dát všemu nový „Život“, nebát se , vstát a začít znovu. On je přece naše „Cesta“, když jej přijmeme, jako součást našeho každodenního života. Jsme jím prolnuti v každé naší buňce, ožívá v nás Jeho učení v „Pravdě“ i když byla s ním ukřižovaná. Díky tomuto mystériu se může vše znovu zrodit v každém duchu, který jeho lásku přijme. Poté bude pochopená Jeho moudrost spojená s čistotou ženského principu, všechna podobenství budou zářit v Pravdě, kterou se nebudeme bát žít na celé planetě Zemi. Krev, která řinula z Ježíšových ran  se po silné bouři vsákla do útrob naší překrásné Země, která již přes pohled duch. Oka září ve svém éterickém těle prolnuta Kristovým světlem a kolem ní se tvoří zářící prstenec utkaný z lidských milujících duchů, kteří přijali jeho Světlo Lásky. Toto světlo bude sílit, jako ten plamínek v každém lidském srdci a nakonec se naše milovaná planeta rozsvítí, jako Duchovní Slunce Krista a započne zde slíbená tisíciletá říše Božího království. Tolik z mého vnitřního prožití a pochopení, které může být inspirací i pro někoho jiného, kdo najde ve svém životě něco krásnějšího, jemu blízkého a potřebného k pochopení své cesty. Prožívání v Kristu je bezedné, protože pochází z naší Pravlasti a tou je VĚČNOST LÁSKY OTCE NEBESKÉHO. Doprovodnou hudbu si můžete kliknutím pustit zde.
  Vše předávám s láskou a božím požehnáním. Daniela                                  http://danielafilipi.cz/ 
 


 
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,9 (48 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.