Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Archanděl Ariel se skupinou bytostných při své činnosti

Nejprve bych ráda pro lepší pochopení napsala kdo jsou bytostné a malí bytostní ve stvoření a jaký je vlastně jejich úkol. Začnu u bezbytostného Jádra a tím je Bůh. Všechna Jeho energie vyzařování ve stvoření jsou božím pláštěm(bytostné) a stupňují se sílou Jeho Světla udržování kruhů  a jejich ochlazováním až do hmotného stvoření. Nejvýše u trůnu božího jsou Trůnové(Strážci), Elohim, Prastvoření, Mocnosti, Cherubíni, Serafíni, Archandělé, andělé, víly, elfové, gnómové, zvířata, bytostní - nejmenší skřítci všeho druhu. Možná hned u mnohých vyvstane otázka  a kde je Člověk-Homo sapiens-člověk moudrý?, tedy lidský duch.Správně by měl být zařazen o stupeň níže pod andělské bytosti, zatím ale některé duše vidím, jako hosty ve stvoření, dokud  se správně nezařadí do proudu boží vůle. I ti nejmenší tvorečkové konají boží vůli, např. skřítci kořínci se nám občas smějí, že musíme o všem přemýšlet, než něco pochopíme. Oni prostě "vědí", že musí hnát stonek ke Světlu, jinak zahynou.


Každý člověk má svůj vlastní virtuální svět a proto vnímá(prožívá) vše dle svého stupně vědomí - záření a tak i může tuto zář předávat svému okolí svým darem s dispozicemi od našeho Stvořitele. Přeneseme tedy do Světla darovaného okruhu mého poslání v Akaších a to rovnou k činnosti Archanděla Ariela, který miluje všechny bytosti ve stvoření a posiluje se silou své "pečetě" na hrudi nejen lidského ducha ke zdravému prosazení se pro hodnotnou záležitost např.ochrana v přírodě, duchovní vzdělání, očista duše..aj. Stará se také o přísun každodenní čisté, ranní rosy v celé přírodě a vládne, neboli má zodpovědnost pro chod všech čistých pramenů a vod na naší planetě. Vyšší bytostná skupina Sedmikrásek rozhazuje závoj posilující energie pro růst těchto překrásných, drobných květinek-malá víla. Je až k neuvěření, jakou sílu mají tyto drobné květinky ve skupině, možná proto také mi byl pro nás tento živoucí děj předložen.I když na ně někdo šlápne, okamžitě se vztyčí a vibrují si své. Tento půvabní kvítek je nejen krásný, ale i léčivý pro vnitřní užívání průchodu dýchacích cest(plíce-svoboda), čištění organizmu, do salátu(minerály, třísloviny, silice), ozdoby, také odvary na vnější obklady pokožky( její pěstění), zánětů a pod.No a nakonec zde máme starý  růžový keř, zvaný též "psí růže". Pro takovou vzácnou příležitost navštívila malou vílečku v květince panna z ostrova růží, aby jí posílila v období května v její důležité činnost otevírání poupátek a vítání včelky pro přínos nektaru z květinky.Je to tak překrásný pohyb v přírodě milí přátelé, že mi až srdce plesá. Ale abychom nezapomněli na léčivé účinky malé růžičky a jejího šípku, tak ještě doplním,že se používala za starého Říma proti vzteklině. Lupínky květů se mohou podávat v nálevu, ozdoba jídel, šípkový čaj obsahuje vitamíny, blahodárně působí na močové cesty(záněty), pročišťuje ledviny a posiluje proti jarní únavě.V podstatě celá odrůda květů růží(symbolu lásky) se vyznačuje silným antivirovým a omlazujícím účinkem. Musím se přiznat, že nejkrásnější vhledy mám v horských oblastech, kde nejsou lidé, protože i obydlené domy a zahrady jsou plné bytostných podle" nátury ducha" jejich majitelů. Např. u jedné mé známe hudebnice v horské chalupě je plný dům bytostných hudebníčků, kteří mi na dobrou noc vždy hrají ukolébavku.-), to jen pro zajímavost. Nu, a co ještě dodat, snad, že to už asi bude zatím stačit a tak přeji všem příjemný duchovní prožitek s hudebním doprovodem, kliknutím zde.
 

S úctou a láskou ke všemu stvoření předávám s božím požehnáním všem, kteří se srdcem otevřou tomuto čistému vyzařování.
Srdečně k Vám Daniela – daniela.filipi@seznam.cz
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,9 (46 návštěvníků)
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.