Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Daniela Filipi - Velikonoční Požehnání Panny Marie a obrázky pro děti

Modlitba k Panně Marii

Vznešená Královno nebes a Paní andělů, která jsi od boha obdržela moc a poslání
Rozdrtit hlavu satanovu, pokorně Tě prosíme, vyšli nebeské legiony-svaté anděly a archanděly, aby věčnou lásku Otce Nebeského v nás ochránili a na cestě k věčnosti v naších duších navždy v pokoji ponechali.
O dobrá a něžná Matko, buď navždy naší láskou a nadějí. Amen.

Radujme se Královno nebeská, aleluja,          
Protože splnil Pán slova svá, aleluja:             
Z mrtvých vstal, Matko, Ježíš Tvůj, aleluja
U něho za nás oroduj aleluja.
Neboť Pán v Pravdě z mrtvých vstal, aleluja....

V radosti v této vznešené svátosti jejího věčného a neposkvrněného milujícího srdce všechno Bohem stvořené následuje z Boží Milosti její Požehnání......doprovodná hudba k požehnání "aleluja" kliknutím zde.


POŽEHNÁNÍ PANNY MARIE
     

 
Vážení a milí přátelé, dovoluji si z Boží Vůle a Milosti předat obraz Požehnání Naší milované Matky - Panny Marie, tak jak mi bylo převedeno z vyšší moci. Odehrálo se vždy vše jakoby nečekaně pro všechny zúčastněné. Někdy okolo vánoc jsem byla požádaná od jedné milující matky zakreslit zjevení (jakoby požehnání a ochranu) Panny Marie, kterou kdysi viděla. V duchu si říkám, jestli je to pravda, tak to musí přece být v Akašickém záznamu. Požádala jsem tedy svého vůdčího Ducha , jestli by mne mohl napojit na tento „živý děj“, jestli je to Boží vůle. Neuvěřitelné, milí přátelé, skutečně přesně tak, jak to paní popisovala. Byla jsem sama v úžasu, než jsem se vzpamatovala a začala malovat.
Jenže co se stalo, když už jsem byla skoro hotová s dílem a chtěla jsem jej odeslat poštou, nad ránem z bílé mlhoviny se vrtí před mým vnitřním zrakem malý andílek Amorek a s prosebnýma očičkama, kterému ještě lupínky růžičky z hlavičky poletují, mi sděluje, že měl být také zakreslený na obraze Panny Marie, jenže rozjímal v zahradě Ostrova nebeských růží a úplně se tam nějak zapomněl, protože mu bylo krásně a pózovat se mu asi zrovna nechtělo.;-) Takže jsem vše paní sdělila a obraz celý přemalovala. Asi ten děj musel být mojí milí, jinak by nenásledovaly obrázky pro naše malé dětská srdíčka. Děkuji  ze srdce této milující ženě a matce za důvěru, trpělivost a přát si požehnání Panny Marie i pro ostatní. Jejím přáním také bylo, ať naložím s obrazem, tak jak uznám za vhodné dle mého čistého svědomí a vědomí.

Obraz “Požehnání Panny Marie“ byl vysvěcen v "Chrámu Panny Marie Vítězné" - Pražského Jezulátka. Obraz světil španělský kněz Otec Victório. Byl velice laskavý, vstřícný. Když se mi představil, něžně mi vzal ruce do dlaní a laskavým přímým pohledem do očí, jakoby mi předal něco krásného, posvátného (asi pro děti) od Jezulátka.Vůbec mne nic v tuto chvíli nenapadá, ale vše se vždy objeví v pravou chvíli, když už je člověk připravený něco pochopit.  Žehnáno je v podstatě všem, kteří věří ve spasitele Ježíše Krista....také sirotkům, dětem, nemohoucím a slabým v jakékoliv nouzi „maličkým“ (sloužícím) a také milí přátele i našemu národu.


V druhé části, milí přátelé, následuji obrázky nejen pro děti.:-)
 
ZLATÝ RYTÍŘ OD JEŽÍŠKA (Michaelská energie)


Ježíšek nezapomněl také na naše malé rytíře. Milí přátelé, který chlapec by nechtěl být udatným rytířem a někoho vysvobodit, nebo udělat něco hrdinského pro své blízké a milované. Tento náš zlatý rytíř draka nezabil, milé děti, ale představte si, že ho zkrotil pomocí kouzelného “zrcadla“, pamatujete na medúzu s hady na hlavě? Tam se stalo něco podobné - jednoduše jí nastavil její pravou podobu. A tak je to i s námi v životě. Náš rytíř s pomocí Ježíška a čistoty Panny Marie (lilie) draka nejenže zkrotil, ale ještě mu bude sloužit k dobrému. Určitě každý opravdový rytíř přijde na toto tajemství a nemusí to být ani hned! D.


 
ANDĚLSKÁ ZÁCHRANKA


A copak se to na obrázku děje, milé děti? Asi nám uplavalo moc daleko nějaké děvčátko od maminky a tatínka někde u moře. Náhle si vzpomnělo na modlitbu k andělíčkovi strážníčkovi, modlilo se a co se dělo dál? Delfínek uslyšel volání, modlení až s ozvěnou, a tak svým kouzelným pískáním přivolal ihned andělskou záchranku, která není jen tak ledajaká, milé děti. Andílci, námořníček Kotvička a srdíčková Růžička létají rovněž se slunečným balónkem, darem od Ježíška dětem, které jeho lásce a pomoci věří. Holubičky z nebe je doprovází a hlásí vše našemu Otci v nebíčku, kde je jeho Království a naše děvčátko za odměnu se tam mohlo určitě podívat alespoň jedním „očkem“……pa-pa a zase někdy……D.

 
VÍLA SNĚŽENKA S PANNOU LILIÍ


Jak jsem slíbila, že z meditací také tento obrázek vložím na hlavní stránku, aby jej mohly vidět i ostatní děti. Již jsem psala na fóru, že Sněženka z květinkové terapie je pod ochranou panny Lilie z ostrova, kde žije naše Matička Nebeská. Zřejmě má nějaký úkol předat dětem, ale to budou vědět, jen ty, které se mají zrovna dozvědět nějakou moudrost, která může být docela obyčejná a prostá. No a v té jednoduchosti, milé děti, je veliká síla lásky…..tak se mějte zatím moc krásně květinky…D   

 
ARCHANDĚL ARIEL A JEHO PŘÁTELÉ


Archanděl Ariel se jen tak náhodou nikomu neukazuje. Copak nám chce asi pěkného povědět. Pst….milé děti, musím nastavit třetí ouško a dobře poslouchat. Ahááá, už to mám... hlavně se nám chce nejprve představit, že jeho činností je starat se o přísun vody z pramenů a čisté rosy, která má v přírodě veliký význam i o velikonocích. Večer, když se ochladí, rostlinky se jakoby čistí, nebo občerstvují. Proto ochlazením nastane proces a rostlinky jsou obaleny malými kapičkami té nejkřehčí a nejčistější posvěcené tekutiny jakoby i z nebe. Také ráda běhám bosa po ranní rose, je to prostě blahodárné a posilující pro všechno stvoření. Ariel se stará také o lesní zvěř a spolupracuje s A. Rafaelem. Elfík srdcovky si asi zrovna hraje na pastýře oveček, jako byl Ježíšek, anebo to myslí velice vážně, protože jsou Velikonoce a ani v elfí rodince toto překrásné znovuvzkříšené období nesmí chybět. A i květinky srdcovky jim již vykvetly, aby nám to mohly všechno pěkně ukázat, milé děti. Ale to už asi bude pro teď všechno….
…dětské obrázky doplňují hudební motivy od Jiřího Sedláčka - kliknutím zde.

Doprovodná hudba výše uvedena“ Aleluja“ patří k požehnání Panny Marie. Takže si můžete v podstatě vybrat hudbu i pro děti. Předávám vše s láskou a božím požehnáním. Z hloubi mého Duchovního srdce Daniela.


PS: Pro zájemce osobních obrázků různého charakteru - potřeby a posily pro svůj vývoj, či činnosti, podle jména a data narození je zde má emailová adresa pro objednávky daniela.filipi@seznam.cz případně tel.od 19.hod: 732 458 727
Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,8 (38 návštěvníků)
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.