Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Alena Poslová - zdobené perníčky

Výrobky z perníku jsou naprosto unikátní, a ač se dají jíst (a klidně i po delší době), osobně je považujeme za spíše uměleckou tvorbu. Různé druhy zdobených perníčků známe již několik let, kdy nám je paní Alenka posílá např. k velikonocům nebo vánocům. Celou dobu ji přesvědčujeme, že by se tím mohla a měla živit, neboť něco podobného snad v naší republice nikdo nedělá. Takže to vypadá, že se konečně rozhodla. Moc ji přejeme, aby udělala spoustě lidem takovou radost jakou dělává nám. Asi v září budou hotové její samostatné webové stránky, kde toho bude více, stejně jako nabídka, kontakt ap.
V naší rubrice Tvorba umisťujeme nyní fotky perníčků s biblickými náměty, ze zkušenosti však víme, že p. Alenka je schopna vytvořit jakékoliv náměty, neboť fantazii se meze nekladou a v umělecké tvorbě už vůbec ne.
Pod fotografiemi je kresba napojení p. Alenky při výrobě perníčků od dr. Brzobohaté. Z ní je patrné, proč jí tak vytrvale doporučujeme, aby se touto tvorbou hlouběji zabývala. Při výrobě je mnohonásobně zesílena 4. - 7. čakra, je zde zaznamenáno přímé vedení z nižší duchovní roviny pod ochranou tří andělů. P. Alenka pracuje v trojnosti v duševní rovině - svojí tvorbou vysílá lásku, aktivitu i harmonii. Svojí 4. - 6. čakru vyzařuje a tuto vibraci je schopna do perníčků přenést.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 


 

Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,8 (37 návštěvníků)
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.