Smetánka lékařská

Publikováno: 01.02.2009

Každá květina působí v éterickém, emocionálním a dalších tělech lidské duše a ducha. Vysílá celé spektrum vibrací, které mohou doplňovat chybějící nebo narušené vibrace lidských energetických center 1. až 6. čakry, a dále 7. čakry v rovině duchovní (napojené k Prapodstatě), a to ještě výrazněji, jsou-li květy propojeny s vůněmi. Každý týden v souladu s přírodními vibracemi vystupuje do popředí jiná květina, která může pozitivně ovlivnit některou z výše uvedených úrovní duše, tj. jemnohmotného těla. Každý týden je vybraná určitá květina a doporučena k meditaci a terapii. V krátkém popisu můžete sledovat, jak bude působit na Vaše čakry, auru a napojení paprsky do vyšších úrovní aj. Květinové terapie, u kterých byla uveřejněna kresba T. Bobkové, lze najít i na jejích webových stránkách www.doslunce.com/galerie/kvetinova-galerie

Plody smetánky lékařské zesilují hlavně auru. Foto z webu.


Obecné působení obrázku zachycené automatickou kresbou:
(kresba bude uveřejňována jen výjimečně)Žádost a informace k vyhotovení automatické kresby výběru nejvhodnější květiny naleznete v sekci naše činnost.
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.