Dokonalá láska muže a ženy

„Člověče, prohlédni Božskou vůli, neboť ona ti vyjeví sílu a průzračnou čistotu lásky mezi mužem a ženou. Neobávej se napít, neboť je to Božský dar tobě! On, nepředstavitelně čistý, ji stvořil!“
 

DOKONALÁ LÁSKA MUŽE A ŽENY

Duchovní a energeticky živý obrazec


Duchovní a energeticky živý obrazec modeluje svým čistým zářením duchovní a duševní tělo muže a ženy k dokonalé lásce, harmonickému vztahu a zdraví.
Umožňuje těm, kteří lásku nemají, přijímat Vesmírné vibrace dokonalé lásky, a tím doplňovat chybějící opačnou pohlavní polaritu ve svém jemnohmotném těle. Energie obrazce pomáhá chránit Vaši lásku a rodinu od negativních astrálních sil. Pozitivně otevření lidé mají schopnost přijímat tato jemnohmotná záření do své aury. Citliví lidé záření obrazce cítí přímo různými osobními pocity (chvění, teplo, uvolnění aj.) nebo záření mohou detekovat siderickým kyvadélkem. Záření působí i na ty, kteří tyto pocity nemají, ale jsou otevření a pozitivně zaměření.

Používání energetických obrazců má dvojí význam určení:
  • k meditaci (při řešení problémů v lásce, manželství a rodině) - se zaměřeným pohledem na obrazec alespoň 15 minut denně.
  • k přijímání Vesmírných vibrací Dokonalé lásky v blízkosti obrazce nebo jeho dotykem.
K zesílení účinků doporučujeme umístit obrazec do místnosti, kde spíme. Není vhodné umístit obrazec do těsné blízkosti televize, počítače a jiných elektrických přístrojů. Energie z obrazců se neztrácí. Působení obrazce je čisté a nemá negativní účinky.

Dr. Brzobohatá Jana, Dr. Staněk Josef, Ing. Červený Antonín
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.