Člověk - dokonalá duchovní bytost rezonující s prapodstatou

"Lidský duchu, prohlédni! Svět kolem tebe je dokonalý! Pouze tvoje nedostatečná hloubka zření ti znemožňuje vidět kvalitu jeho hnacích sil v zákulisí. Objev lásku a krásu v něm! Člověče, žiješ proto, abys s láskou vyhodnotil události tvého života a vyvodil z nich poznání duchovních zákonů - Boží vůle.“
 

DOKONALÁ DUCHOVNÍ BYTOST REZONUJÍCÍ S PRAPODSTATOU


Duchovní a energeticky živý obrazec


 
Duchovní a energeticky živý obrazec formuje svým čistým zářením duchovní a duševní tělo člověka a velkolepou Pečetí trojnosti Boží energie prozařuje jemnohmotná těla člověka k obrazu svému - trojnosti Boží ve hmotě (tvořivosti, lásce a moudrosti). Obnovuje energetické vazby do duchovního a reálného světa a vytváří možnost přímé vazby lidského ducha k Praenergii - Bohu.
Energie obrazce umožňuje přijímat Vesmírné vibrace dokonalé lásky a harmonie a poskytuje přímou ochranu před negativními strukturami.
Pozitivně otevření lidé mají schopnost přijímat tato jemnohmotná záření do své aury. Citliví lidé záření obrazce cítí přímo různými osobními pocity (chvění, teplo, uvolnění aj.) nebo záření mohou detekovat siderickým kyvadélkem. Záření působí i na ty, kteří tyto pocity nemají, ale jsou otevření a pozitivně zaměření.

Používání energetických obrazců má dvojí význam určení:
  • k meditaci - se zaměřeným pohledem na obrazec alespoň 15 minut denně
  • k přijímání Vesmírných vibrací tělesné a duševní harmonie v blízkosti obrazce nebo jeho dotykem
K zesílení účinků doporučujeme umístit obrazec do místnosti, kde spíme. Není vhodné umístit obrazec do těsné blízkosti televize, počítače a jiných elektrických přístrojů. Energie z obrazců se neztrácí. Působení obrazce je čisté a nemá negativní účinky.

Dr. Brzobohatá Jana, Dr. Staněk Josef, Ing. Červený Antonín
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.