Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Bruno Gröning

23.10.2009

   Bruno Gröning, se narodil v r. 1906 v Gdaňsku a po válce, když byl z vlasti odsunutý, emigroval do západního Německa, kde se živil jako dělník. Byl truhlářem, dělníkem v továrně a v přístavu, doručovatelem telegramů a slaboproudým elektromontérem. V r. 1949 najednou se stal středem veřejného zájmu. Zpráva o jeho zázračných vyléčeních se rozšířila do celého světa. Ze všech zemí přicházeli nemocní, prosby o pomoc a nabídky. Desetitisíce pomoc hledajících putovalo k jeho působišti. Revoluce v medicíně si razila svou cestu.
   Ve všech vrstvách obyvatelstva se vehementně a sporně o případu Bruna Gröninga diskutovalo. Duchovní, lékaři, novináři, politikové a psychologové - všichni hovořili o Brunu Gröningovi. Jeho zázračná vyléčení byla pro jedny milostný dar vyšší moci, pro druhé šarlatánství. Avšak fakta vyléčení byla lékařskými vyšetřeními potvrzena.
   Avšak byli tu i odpůrci. Vlivní lékaři, církevní funkcionáři, právníci a bývalí spolupracovníci podnikli vše pro to, aby znemožnili působení Bruna Gröninga. Byl pronásledován zákazy léčení, byl vtažen do procesů. Všechny snahy zařadit jeho působení do řádných kolejí se nezdařily. Jednak z důvodu odporu rozhodujících společenských sil, jednak z důvodu neschopnosti nebo zášti jeho spolupracovníků. Když Bruno Gröning v lednu 1959 v Paříži odešl z tohoto světa, byl poslední proces proti němu v plném proudu. Jednání bylo zastaveno, nikdy nebyl vysloven konečný rozsudek. Avšak mnoho otázek zůstalo nezodpovězených.
   Více informací naleznete na diskuzním fóru těchto stránek:
http://www.agapebrno.cz/Klub/Forum/f1/t4195/-Nejvetsim-lekarem-je-nas-Pan-Buh-----Bruno-Gro---.aspx

 

 
   My jsme se v Agape pokusili zachytit automatickou kresbou J. Brzobohaté jaké bylo léčivé působení Bruna Gröninga v jemnohmotné rovině, resp. jaká byla jeho napojení.
   Z obrázku je patrné, že všechny čakry měl dokonale zharmonizované a touto harmonií působil i na své okolí (už jen jeho přítomnost harmonizovala). Měl velmi silná napojení jak na vyzařování Ježíše Krista, tak na svatý grál, včetně napojení na archanděla a několik zdrojů z nejvyšších duchovních rovin.
   Myslíme si, že se takto nevypracoval svým životem, ale že se s tímto posláním narodil. Takovéto vysoké duchovní napojení totiž nelze vybudovat normálním duchovním vývojem. Jde o jednoho z řady mimořádných duchovních velikánů, jehož význam není ještě zdaleka doceněn.

Další informace naleznete na stránkách celosvětového sdružení přátel Bruno Gröninga:  http://www.bruno-groening.org/tsch/default.htm


Plná velikost ke stažení

Ukázka hudby

© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.