Magazín Agape > Doporučujeme > Pozvánky > Sattva Opočno 2010

Sattva Opočno 2010

Místo konání: Opočno v okrese Rychnov nad Kněžnou
Datum a čas konání: 11.07.2010

Pozvánka k týdenním pobytům radosti a zdraví v Opočně pod Orlickými horami
od 11.7. do 14.8.2010


Pohádkové Opočno
11. 7. - 17. 7. 2010

Program: Týden her, cvičení, radosti a pohybu pro děti a rodiče.

Odborně vedou: Hana Tymichová, Jana Rejzková, Jiří Vondra, František Vrba.

Cena: Dospělí 3 800 Kč, děti 10-15 let 2 950 Kč, děti 6-10 let 2 750 Kč. Pro děti mladší 5 let není tento týden koncipován.

Krátký popis jednoho dne z týdnu pro ty z vás, kdo jste u nás ještě nebyli. Ráno od půl osmé je společná rozcvička rodičů a dětí venku na trávníku. Po snídani se děti a rodiče na dopoledne rozdělí. Rodiče mají vlastní program, např. poutavé přednášky léčitele Jiřího Vondry o zdraví, léčení a řešení problémů, které přináší život. Děti se rozdělí na dvě skupiny podle věku. Každá skupina chvilku cvičí, ale především si spolu děti hrají spoustu zábavných her, také vymýšlí a nacvičují závěrečné divadelní představení. Před obědem se děti s rodiči zase spojí. Po obědě je většinou celé odpoledne volno (turistika, koupání, ping.pong,houby atd.). Po večeři je obvykle opět společný program - zábavné hry pro děti i rodiče, hudba a zpěv, kouzelník. V pátek je velká hra o poklad. Celý tento týden prožívají děti i rodiče v nádherné atmosféře zájmu, radosti a nadšení.

--------------------------------------------------------------------------------

Proč u nás (zatím) pravda a láska nezvítězila nad lží a nenávistí
18. 7. - 24. 7. 2010

Program: Duchovní transformace - přeměna lidstva a každého z nás. Zdravotní krizové projevy současnosti a jejich řešení. Mediálně zapovězené otázky. Skrytý význam českých a světových dějin. Vyprávění cestovatele Antonína Červeného o jeho cestách. Jednoduché cvičení jako doplněk programu.

Odborně vedou: MVDr. Josef Staněk, Ing. Antonín Červený, František Vrba.

Cena: Dospělí 3800 Kč, děti 12-18 let 2950 Kč

Už po několik roků je týden se známým brněnským spisovatelem a léčitelem MVDr. Josefem Staňkem za krátký čas beznadějně naplněn. Čtenáři jeho originálních, duchovně velmi výrazných knih (Láska mezi mužem a ženou z pohledu duševních a duchovních sil, Otevření třetího oka, Duchovní vývoj lidstva, Svatý grál a energie života a dalších) ho znají jako mimořádně erudovanou osobnost, člověka, který nenapodobitelným způsobem harmonizuje své posluchače a dokonale osvětluje a léčí jejich duše a těla.
Dalším účinkujícím hostem tohoto týdne bude Antonín Červený, brněnský cestovatel a léčitel z Agape, který se s námi jako každý rok rozdělí o dojmy ze svých cest a zemí, které procestoval na svém kole a k tomu přidá jednu přednášku o práci Agape.

--------------------------------------------------------------------------------

Dobré vztahy jako základ štěstí v životě
1. 8. - 7. 8. 2010

Program: Seminář osobního růstu jeho. Ústředním tématem jsou všechny naše vztahy. Pomohou nám k tomu psychologická cvičení, meditace, výměny názorů, hry vážné i nevážné, ranní cvičení sluneční jógy, vycházky do přírody.

Odborně vedou: Josef Skřivánek, CSc., František Vrba.

Cena: Dospělí 3800 Kč, děti 12-18 let 2950 Kč.

Ústředním tématem tohoto týdne budou vztahy - partnerské, rodinné, přátelské i pracovní. Budeme se učit dávat lásku jako dar a vidět na lidech to dobré. Podíváme se na svět očima druhého člověka. Podpoříme v sobě vlastnosti, které „dělají“ dobré vztahy a opustíme vlastnosti, které je ničí. Objevíme primární jazyk lásky náš i našich nejbližších. Postupně dáme svobodu sobě i druhým a naučíme se respektovat jedinečnost každé bytosti i opačného pohlaví. Přímo na semináři nacvičíme rovnoprávné dorozumívání a řešení neshod ve vztazích. Pokusíme se odtajnit i erotická témata a jiná vztahová tabu.
Užijeme si řízených meditací „Jak mě vidí Bůh“, „Vidím na Tobě jen dobré“, „Odkládám svá omezení“ a „Harmonizace vnitřního dítěte“.
Sluneční jóga nadchne každého, kdo se s ní blíže seznámí. Jedinečným způsobem navozuje
během několika minut pocit výrazného osvěžení (dostatku energie) a současně uvolnění.
Obnovuje se dokonale energetický tok. Toto cvičení výrazně prohlubuje radost ze života.

--------------------------------------------------------------------------------

Putování pomagických a léčivých místech východních Čech.
Turistický týden 8. 8. - 14. 8. 2010

Program: Turistika po známých i neznámých pozitivních a léčivých místech východních Čech. Ranní Sluneční cvičení. Večerní povídání a meditace.

Lektoři: Marie Zítková, František Vrba.

Cena: Dospělí 3700 Kč, děti 10-18 let 2850 Kč.

Rychnovsko a Náchodsko ve východních Čechách jsou významnými turistickými lokalitami přímo nabité. Letos navštívíme některá nová místa. Téměř neznámé, úchvatné lokality pískovcových skal v Broumovských stěnách nedaleko Koruny, Boušín a další nádherná místa kolem České Skalice a Ratibořic, ale i stará mystická místa, která máme nejraději. Místo U Zjevení Panny Marie v Suchém Dole, Mariánský areál v Rokoli, kde proudí "léčivá energie budoucnost" a další místa dle vašeho zájmu a sil.

A na doplnění turistického programu si poslechneme poutavé přednášky paní Marie Zítkové o zdraví, léčení a prožijeme její krásné meditace.

--------------------------------------------------------------------------------

Místo konání letních pobytů: Všechny letní kurzy a relaxační pobyty se konají v moderním areálu střední zemědělsko-technické školy v Opočně v okrese Rychnov nad Kněžnou. Objekt se nachází v klidném prostředí, ubytování v pěkných 2+2 a 3 lůžkových pokojích. Koupelna a WC je na každém pokoji.

Délka pobytu: Všechny letní akce začínají nedělní večeří a končí sobotní snídaní. Je možné se přihlásit i na více týdnů.

Strava: Vegetariánská a makrobiotická, odborně a velmi chutně připravovaná, v rozsahu snídaně, obědy, večeře. Vaří Jana Sokolová, Milka Hatlapatková, Broněk Hylš, Jindra Böhm a další zkušení kuchaři.

Provoz poraden: Toto léto budou pro Vás v Opočně k dispozici poradny astrologická, masáže a poradny lektorů, kteří vedou program v jednotlivých týdnech.

Poplatek: Viz cena u každého týdne. V ceně je ubytování, strava, program. V ceně nejsou zahrnuty poplatky v odborných poradnách.

Přihlášky a záloha 600Kč: Písemnou přihlášku a zálohu 600 Kč na osobu zasílejte na naši adresu. Zálohu 600 Kč zasílejte složenkou typu C nebo formou bankovního převodu na účet č.: 135351879/0300. Zbytek částky se doplácí při nástupu na pobyt. Při nenastoupeném pobytu se záloha nevrací.

Naše odpověď: Během měsíce května od nás obdržíte ubytovací list s podrobnými pokyny pro pobyt.

Důležité upozornění: Jestliže za Vás poplatek zaplatí odborová organizace vašeho zaměstnavatele, nezapomeňte na dolní části přihlášky vyplnit přesný název a adresu zaměstnavatele, případně číslo jeho bankovního účtu. Když to neuděláte, nevíme, kdo za Vás zaplatil. Potřebujete-li zaslat fakturu, zašlete nám potřebné údaje, rádi Vám fakturu zašleme.
 

Těšíme se s Vámi na shledanou! 

--------------------------------------------------------------------------------

Přihlášky a zálohy zasílejte na adresu:

František Vrba
SATTVA
Dobrušská 539, 517 73 Opočno
Informace na tel.: 494 668 377 494 668 377 nebo 608 577 791 608 577 791
pondělí až sobota 8-20 hod.
Bankovní spojení: ČSOB, č. účtu: 135351879/0300 

 


 

© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.