Magazín Agape > Doporučujeme > Pozvánky > Sattva Opočno 2009

Sattva Opočno 2009

Místo konání: Všechny letní kurzy a relaxační pobyty se konají v moderním areálu střední zemědělsko-technické školy v Opočně v okrese Rychnov nad Kněžnou.
Datum a čas konání: 12.07.2009

19. programové léto "Radosti a zdraví" v Opočně pod Orl. horami

 

Posvátné svazky

12. 7. - 19. 7. 2009

Program:
Seminář osobního a duchovního růstu jehož ústředním tématem budou vztahy. Využití metod systemických konstelací, léčivých meditací pro zkvalitnění našich vztahů. Sluneční jóga a omlazující cvičení. Vycházky do přírody.

Odborně vedou: Jindra Chuchlová, František Vrba.

Cena: Dospělí 3500 Kč, pro děti do 16 let není tento týden vhodný.

Ústředním tématem tohoto týdne budou vztahy - partnerské, rodinné, přátelské i pracovní. Vztahy jsou pro nás v podstatě duchovními posly. Přinášejí do našich životů a my do jejich - objevy o našich silách a slabostech. Kromě toho, že budeme hledat vyšší smysl svých vztahů, si také budeme povídat o řádech lásky, o svobodě a komunikaci. Podíváme se, zda stojíme v životě na správném místě ... a a rovněž se budeme věnovat poléčení vztahů na emocionální, mentální i duchovní úrovni. K tomu nám bude pomáhat metoda systemických konstelací, dále léčivé meditace, sútry, artterapie a jiné techniky. Sluneční jóga nadchne každého, kdo se s ní blíže seznámí. Jedinečným způsobem navozuje během několika minut pocit výrazného osvěžení (dostatku energie} a současně uvolnění, obnovuje se dokonale energetický tok. Toto cvičení výrazně prohlubuje radost ze života.


Současná krize je především krizí člověka

19. 7. - 25. 7. 2009

Program:
Ježíšova podobenství v terminologii dnešní doby. Smysl života a současná světová krize. Zdravotní krizové projevy současnosti a jejich řešení. Skrytý význam českých a světových dějin. Vyprávění cestovatele Ant. Červeného o jeho cestách. Jednoduché cvičení jako doplněk programu.

Odborně vedou: MVDr. Josef Staněk, Ing. Antonín Červený, František Vrba.

Cena: Dospělí 3500 Kč, děti 12-18 let 2750 Kč

Už po několik roků je týden se známým brněnským spisovatelem a léčitelem MVDr. Josefem Staňkem za krátký čas beznadějně naplněn. Čtenáři jeho originálních, duchovně velmi výrazných knih (Láska mezi mužem a ženou z pohledu duševních a duchovních sil, Otevření třetího oka, Duchovní vývoj lidstva, Svatý grál a energie života a dalších) ho znají jako mimořádně erudovanou osobnost, člověka, který nenapodobitelným způsobem harmonizuje své posluchače a dokonale osvětluje a léčí jejich duše a těla.

Dalším účinkujícím hostem tohoto týdne bude Antonín Červený, brněnský cestovatel a léčitel z Agape, který se s námi rozdělí o dojmy ze svých cest a zemí, které procestoval na svém kole.


Cesta ke klidu a radosti v duši

26. 7. - 1. 8. 2009

Program:
Seminář osobního a duchovního růstu jehož hlavní náplní je objevit své původní poslání pro tento život. Psychologické a alternativní cvičení, meditace, hry vážné i méně vážné. Cvičení klasické i Sluneční jógy.

Odborně vedou: Josef Skřivánek, František Vrba.

Cena: Dospělí 3500 Kč, děti 12-18 let 2750 Kč.

Přijmete-li naše pozvání na Společnou cestu ke klidu a radosti v duši, začněte už teď uvažovat o jejích milnících. Spojíme se s tou naší částí, která zná naše původní zadání pro tento život. A zeptáme se jí, jak máme žít, abychom prožívali pocit trvalého štěstí a naplnění. Přijmeme autorství svého života, tj. svobodu jej vytvářet, ale i odpovědnost za následky. Naučíme se ukotvit své štěstí uvnitř, abychom byli stále méně závislí na vnějších okolnostech. Naší prioritou se stane posílat Vesmíru jen "objednávky" na dobrý život, to znamená dávat druhým jen to, co bychom od nich chtěli dostávat. Naučíme se v každém okamžiku vnímat, co myslíme, říkáme a děláme a tvořit si tak co nejlepší budoucnost.

Použijeme k tomu psychologická i alternativní cvičení, řízené vizualizace, debaty v trojicích, hry vážné i nevážné. Naučíme se poskytnout a přijmout pomoc skupiny. Tuto cestu v Opočně celou neprojdeme. Ale můžeme přijmout pevné rozhodnutí se po ní vydat a vytvořit v sobě nástroj změn.


Putování pomagických a léčivých místech východních Čech.
Turistický týden.

2. 8. - 8. 8. 2009

Program:
Popis a turistika po známých i neznámých pozitivních a léčivých místech východních Čech. Ranní Sluneční cvičení. Večerní povídání a meditace.

Lektoři: Jiří Vondra, František Vrba.

Cena: Dospělí 3350 Kč, děti 10-18 let 2750 Kč.

Rychnovsko a Náchodsko ve východních Čechách jsou významnými turistickými lokalitami přímo nabité. Letos navštívíme některá nová místa. Téměř neznámé, úchvatné lokality pískovcových skal v Broumovských stěnách nedaleko Koruny, Boušín a další nádherná místa kolem České Skalice a Ratibořic, ale i stará mystická místa, která máme nejraději. Místo U Zjevení Panny Marie v Suchém Dole, Mariánský areál v Rokoli, kde proudí "léčivá energie budoucnost" a další místa dle vašeho zájmu a sil.

A na doplnění turistického programu si poslechneme poutavé přednášky léčitele Jiřího Vondry o zdraví, léčení a řešení problémů, které přináší život.


V Opočně samém, jak mnozí víte, se nachází jeden z nejkrásnějších zámků na našem území. Zámek je pak obklopen další překrásnou perlou, rozsáhlým zámeckým parkem v anglickém stylu se spoustou mohutných, ojediněle krásných stromů. A hned za parkem je stará zámecká obora s volně zde žijícími stády daňků a muflonů. A jen 1 km od SZŠ se nachází známý rybník Broumar s novým, nádherným areálem koupaliště.

Místo konání letních pobytů:
Všechny letní kurzy a relaxační pobyty se konají v moderním areálu střední zemědělsko-technické školy v Opočně v okrese Rychnov nad Kněžnou. Objekt se nachází v klidném prostředí, ubytování v pěkných 2+2 a 3 lůžkových pokojích. Koupelna a WC je na každém pokoji.

Délka pobytu:
Všechny letní akce začínají nedělní večeří a končí sobotní snídaní. Je možné se přihlásit i na více týdnů.

Strava:
Vegetariánská a makrobiotická, odborně a velmi chutně připravovaná, v rozsahu snídaně, obědy, večeře.

Provoz poraden:
Toto léto budou pro Vás v Opočně k dispozici poradny astrologická, masáže a poradny lektorů, kteří vedou program v jednotlivých týdnech.

Poplatek:
Viz cena u každého týdne. V ceně je ubytování, strava, program. V ceně nejsou zahrnuty poplatky v odborných poradnách.

Přihlášky a záloha 600Kč
Písemnou přihlášku a zálohu 600 Kč na osobu zasílejte na naši adresu. Zálohu 600 Kč zasílejte složenkou typu C nebo formou bankovního převodu na účet č.: 135351879/0300. Zbytek částky se doplácí při nástupu na pobyt. Při nenastoupeném pobytu se záloha nevrací.

Naše odpověď:
Během měsíce května od nás obdržíte ubytovací list s podrobnými pokyny pro pobyt.

Důležité upozornění:
Jestliže za Vás poplatek zaplatí odborová organizace vašeho zaměstnavatele, nezapomeňte na dolní části přihlášky vyplnit přesný název a adresu zaměstnavatele, případně číslo jeho bankovního účtu. Když to neuděláte, nevíme, kdo za Vás zaplatil. Potřebujete-li zaslat fakturu, zašlete nám potřebné údaje, rádi Vám fakturu zašleme.

Těšíme se s Vámi na shledanou!


 

Přihlášky a zálohy zasílejte na adresu:

František Vrba
SATTVA
Dobrušská 539, 517 73 Opočno
Informace na tel.: 494 668 377 nebo 608 577 791 pondělí až sobota 8-20 hod.

Bankovní spojení: ČSOB, č. účtu: 135351879/0300

© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.