Magazín Agape > Doporučujeme > Pozvánky > Sattva Deštné 2011

Sattva Deštné 2011

Místo konání: Chata Na potoce, Deštné v Orlických horách
Datum a čas konání: 15.07.2011
1. 15. 7. - 21. 7. 2011 CESTA TRANSFORMACÍ PLANETY ZEMĚ
Program: Chceme dosáhnout stavu, kdy "Jsem pevnì rozhodnut uskutečnit ve svém životě změny, které mi umožní projít transformací". Vím "jak na to" a pracuji na tom ze všech sil. Moje víra mi pomáhá nepodléhat strachu. Nástroji k dosažení cílù jsou upřímnost k sobě samému, atmosféra laskavé podpory a přijetí, meditace, cvičení Sluneční jógy a psychologická cvičení.
Odborně vedou: ing. Josef Skřivánek, CSc., František Vrba.
Cena: Dospělí 3 980 Kč, děti 12 - 18 let 3 150 Kč.

2. 22. 7. - 28. 7. 2011 ČLOVĚK A LIDSKÁ SPOLEČNOST V OBDOBÍ CIVILIZAČNÍHO ZVRATU
Program: Iracionální jevy v západní civilizaci. Smysl existence človìka jako nadčasové bytosti. Lidé nového věku. Zdravotní krizové projevy současnosti a jejich řešení. Harmonizace duše a těla, nové objevy. Vyprávění cyklotrempa Antonína Červeného o jeho cestách. Jednoduché cvičení jako doplněk programu.
Odborně vedou: MVDr. Josef Staněk, ing. Antonín Červený, František Vrba.
Cena: Dospělí 3 980 Kč, děti 12 - 18 let 3 150 Kč.

3. 29. 7. - 4. 8. 2011 PUTOVÁNÍ PO MAGICKÝCH A LÉČIVÝCH MÍSTECH ORLICKÝCH HOR
Program: Pěší turistika po známých i neznámých pozitivních a léčivých místech Orlických hor a přilehlých oblastech. Ranní cvičení Sluneční jógy. Večerní povídání a meditace.
Zkušeně vedou: Marie Zítková, František Vrba.
Cena: Dospělí 3 980 Kč, dìti 10 - 18 let 3 150 Kč.

Místo konání letních pobytù: Všechny letní kurzy a relaxační pobyty se konají na horské chatě Na Potoce v Deštném v Orlických horách. Chata se nachází v klidném, velmi krásném horském prostředí, ubytování je ve 2, 3, 4 lùžkových pokojích. Ubytování bude též na vedlejší pěkné chatě Lučina, také ve 2, 3, 4 lùžkových pokojích stejné kvality.
Délka pobytu: Všechny letní akce začínají páteční večeří a končí čtvrteční snídaní. Je možné se přihlásit i na více týdnù.
Strava: Vegetariánská a makrobiotická, odborně a velmi chutně připravovaná, v rozsahu snídaně, obìěy, večeře. Vaří stejní oblíbení kuchaři jako v minulých letech v Opočně.
Provoz poraden: Také toto léto budou pro Vás k dispozici poradny Astrologická, odborné masáže klasické i Shiatsu atd.
Poplatek: Viz cena u každého týdne. V ceně je ubytování, strava a program. V ceně nejsou zahrnuty poplatky v odborných poradnách.
Přihlášky a záloha 600 Kč: Přihlásit se je možno buď písemně na naši adresu nebo přes internet na e-mail: vrba.satva@centrum.cz. Prosím uveďte Vaše jméno, příjmení, adresu, rok narození, telefon a e-mail, máte-li. Záloha 600 Kè je povinná a zasílá se složenkou typu C nebo formou bankovního převodu na účet č.: 135351879/0300. Zbytek částky se doplácí při nástupu na pobyt. Při nenastoupeném pobytu se záloha nevrací. Záloha 600 Kč se zasílá současně s přihláškou na pobyt.
Naše odpověď: Během měsíce května od nás obdržíte ubytovací list s podrobnými pokyny pro pobyt.
Dùležité upozornění: Jestliže za Vás poplatek zaplatí odborová organizace Vašeho zaměstnavatele, nezapomeňte na dolní část přihlášky vyplnit přesný název a adresu zaměstnavatele. Čili zažlete nám všechny potřebné údaje a my Vám rádi fakturu zašleme.
TĚŠÍME SE S VÁMI NA SHLEDANOU!

 
František Vrba S A T T V A Dobrušská 539, 517 73 Opočno
Informace na tel.: 494 668 377 nebo 608 577 791
e-mail: vrba.sattva@centrum.cz
Bankovní spojení: ČSOB, č. účtu: 135351879/0300
 
PROČ LETOS NEJSOU LETNÍ AKCE V OPOČNĚ
V opočenském učilišti letos dochází k tomu o čem se již po několik rokù mluvilo. Ke generální rekonstrukci kuchynì, jídelny a celé této budovy a také k částečné rekonstrukci tělocvičny.
A tak po pečlivém zvážení možností rùzných objektù zvítězila chata Na Potoce v Deštném v Orlických horách. Je tam nádherný klid, budeme tam zcela sami a mladý, sympatický vedoucí chaty je sympatizant našich akcí.

Podrobné informace k jednotlivým týdnům:
K týdnu 1. Cesta transformací planety Zemì
Budeme hledat takový způsob myšlení, vnějšího projevu a žití, který nám umožní zachovat si zdraví těla i duše v procesu transformace. Ujasníme si, co musíme udělat, abychom se tomuto ideálu přiblížli co nejvíce. A cestu začneme přímo na semináři. budeme se učit žít v souladu s Řádem Stvoření, mít se rádi i se svými chybami a s láskou přijímat druhé. Naučíme se jak opustit své chtění a přijmout vedení z neviditelné dimenze. Ze semináře si každý odnese své individuální návody a rady, jak žít v souladu s požadavky transformace. Sluneční jóga nadchne každého, kdo se s ní blíže seznámí. Jedinečným způsobem navozuje pocit výrazného osvěžení (dodatku energie) a současnì uvolnění. Obnovuje se dokonale energetický tok. Toto cvičení výrazně prohlubuje radost ze života. Těšit se můžete i na nádherné výlety. Těšíme se na staré i nové pøátele. SE SRDCEM DOKOŘÁN JOSEF A FRANTIŠEK.

K týdnu 2. Člověk a lidská společnost v období civilizačního zvratu
Semináře a pobyty s brněnským spisovatelem doktorem Josefem Staòkem uskutečňujeme už neuvěřitelných 18 let od roku 1993 a vždy je beznadějně plno, což mluví za vše. Je autorem jedněch z nejvýraznějších ezoterických knih u nás vydaných - z mnoha názvù aspoň Příčiny nemocí a jejich léčení duchem a přírodními prostředky, Láska mezi mužem a ženou z pohledu duševních a duchovních sil, Otevření duchovního oka, Falzifikace a falzifikátoři českých dějin a další. Naši posluchači ho znají jako mimořádně erudovanou osobnost, člověka, který nenapodobitelným způsobem, s velkým humorem harmonizuje své posluchače a léčí (a to doslova), jejich těla a duše. Druhým báječným hostem je také člen brněnského Agape, léčitel a cestovatel Antonín Červený. Rozdělí se s námi o poutavé dojmy ze svých cest a zemí, které procestoval na svém kole. A mnoho účastníků si velmi oblíbilo cvičení s Františkem Vrbou, zvláště jeho nádherné ranní rozcvičky, které letos budou ještì umocněné krásným a prosluněným horským prostředím.

K týdnu 3. Putování po magických a léčivých místech Orlických hor
V letošním turistickém týdnu budeme především objevovat přírodní krásu Orlických hor. Ale také jejich překvapivě neznámá magická místa. Bude to především český Stonehenge, obrovské megality znovu postavené do kruhu, které byly nalezeny před pěti lety povalené a zarostlé křovím u Říček v Orlických horách. Pochází ještě z předkeltských dob a jsou opravdovou záhadou. Na polské straně Orlických hor navštívíme přírodní rezervaci Topielisko, což je v Evropě nejjižnější oblast zachovalé tundry z doby ledové. Je to obrovské rašeliniště, kde se chodí po lávkách a jsou zde unikátní mechy a rostliny. Po ostatní dny nás čekají krásné tůry a výlety po loukách a kopcích Orlických hor. Z míst, která jste si oblíbili v minulých letech letos navštívíme jen zázračné Mariánské poutní místo v Rokoli. Každé ráno vás čeká nádherné cvičení Sluneční jógy a po několik večerů si budeme povídat s paní Marií Zítkovou na téma zdraví a prožijeme její krásné meditace.
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.