Magazín Agape > Doporučujeme > Pozvánky > Předvánoční přednáška dr. Staňka

Předvánoční přednáška dr. Staňka

Místo konání: Brno, sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo nám. 6
Datum a čas konání: 12.12.2015
Místo: sál Břetislava Bakaly, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6, Brno
Čas: sobota 12.12.2015, 13 – 16 hod.
Cena: 150 Kč, důchodci, studenti a předplatitelé webových stránek Agape 100 Kč
Na místě bude možnost koupi všech knih dr. Staňka s výraznou vánoční slevou a s možností jejich podpisu přímo autorem. Zřejmě se bude jednat o poslední větší veřejné vystoupení dr. Staňka, proto si nenechte ujít tuto výjimečnou příležitost.
Vstupenky si můžete zakoupit osobně v Agape nebo až přímo na místě.

Pokud nemáte pro své známé a kamárády zajímavý dárek, popřemýšlejte o knize dr. Staňka Myšlenky z popela Phoenixu. Kniha je svým rozsahem unikátní a přesto si našla cestu jen k relativně málo čtenářům. Možná odrazuje její velikost či cena. V každém případě bude tato kniha k mání na přednášce za poloviční cenu, tj. 150 Kč, což v podstatě nejsou ani její výrobní náklady. Vy získáte zajímavou knihu a nám se uvolní skladovací prostory. Navíc se jedná o poslední knihu dr. Staňka...

Jelikož se bude jednat o vánoční čas, nebude chybět ani tombola s hodnotnými a zajímavými cenami.

Na prosbu některých členů klubu Agape se budou na místě prodávat drobné výrobky, které sami vytváří. Například Světluška dělá pěknou batiku a keramiku, Karolína maluje obrázky, Adélka vyrábí včelí produkty a určitě je zde i mnoho šikovných žen, které pečou třeba medové perníčky nebo cokoliv jiného vyrábějí. Pokud bude mít kdokoliv zájem a má co nabídnout, určitě to s sebou přivezte.
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.