Magazín Agape > Doporučujeme > Pozvánky > Deštné - květen 2015

Deštné - květen 2015

Místo konání: Deštné, chata U Matulů
Datum a čas konání: 14.05.2015
Program: Mystická podstata každé civilizace a pravá příčina její současné krize
Duchovní pomoc z neviditelné sféry. Zdravotní krizové projevy současnosti a jejich řešení. Správná a povrchní léčba nemocí. Zdroje energie pro duši a tělo. Způsoby čerpání životní síly. Pěší turistika po magických místech Orlických hor (dobrovolné). Jednoduché cvičení jógy jako doplněk programu (dobrovolné).

Lektoři: MVDr. Josef Staněk, František Vrba.

Místo konání: Jarní víkendový seminář se koná na horské chatě U Matulů (dříve Na Potoce) v Deštném v Orlických horách. Chata se nachází v klidném, velmi krásném horském prostředí, ubytování je ve 2,3,4 lůžkových pokojích. Ubytování je také v sousední chatě Wernwr.

Termín konání: 14.- 17. května 2015. Seminář začíná čtvrteční večeří a končí nedělní snídaní. Ubytování je možné od čtvrtka od 14:30 hod.

Strava: Vegetariánská, odborně a velmi chutně připravená v rozsahu snídaně, obědy, večeře.

Poplatek: 2900,-Kč, v ceně je ubytování, vegetariánská strava a program.

Jak se přihlásit a zaplatit: Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu. Přihlásit se je možné i telefonicky. Záloha 500,- je tentokrát dobrovolná, celý poplatek 2900 Kč je tedy možno zaplatit při nástupu na pobyt. Vaši přihlášku však pokládáme za závaznou.

Upozornění: Jestliže za Vás zaplatí poplatek odborová organizace Vašeho zaměstnavatele a budete od nás potřebovat fakturu, sdělte nám potřebné informace, rádi vám fakturu zašleme.


JAK NAJDETE CHATU U MATULŮ:
Přijedete autem, nebo autobusem, nejbližší vlakové spojení je pouze do Nového Města nad Metují nebo Rychnova nad Kněžnou. Po příjezdu do Deštného autobusem vystoupíte na první zastávce, horský hotel Deštné (též kostel). Podle velmi přehledného turistického značení se dáte vpravo po úzké asfaltce. Vlevo bude kostel a vpravo pizzerie Zlatý Golem. Půjdete stále rovně a po 200 m přejdete po mostě potok. Půjdete doprava a hned z mostu uvidíte
chatu s velkým nápisem Chata Na Potoce. Po 100 m jste u ní a vstoupíte dovnitř.
Nejlepší autobusové spojení je z Dobrušky (20 km). Do Deštného v Orl. horách dále vedou přímé autobusové spoje z Prahy, Hradce Králové, Rychnova n. Kněžnou. Pro účastníky z Moravy je nejlepší použít spoj BRNO - PEC p. Sněžkou, vystoupit v Dobrušce a ze stejné zastávky pokračovat do Deštného v Orl. horách. Linky na sebe
dobře navazují.
Nejlepší autobusové spojení je z Dobrušky (20km). Do Deštného v Orl. Horách dále vedou přímé autobusové spoje z Prahy, Hradce Králové, Rychnova n. Kněžnou. Pro účastníky z Moravy je nejlepší spoj BRNO - PEC p. Sněžkou, vystoupit v Dobrušce a ze stejné zastávky pokračovat do Deštného v Orl. Horách. Linky na sebe dobře navazují.

ODJEZDY AUTOBUSÙ Z DOBRUŠKY DO DEŠTNÉHO:
11.45; 13.48; 14.48; 15.45; 17.48; 19.00.

Vezměte si s sebou:
Psací potřeby a zápisník, podložku na cvičení jógy (deku, karimatku), cvičební úbor (tepláky), přezůvky, věci osobní potřeby, dobré body na pěší tůry, budete-li se jich zúčastňovat.

Těšíme se s vámi na shledanou!

--------------------------------------------------------------------------------

Přihlášky a event. zálohy zasílejte na adresu:
František Vrba - SATTVA
Dobrušská 539, 517 73 Opočno
Informace na tel.: 494 668 377 nebo 608 577 791
e-mail: vrba.sattva@centrum.cz
Bankovní spojení: ČSOB, č. účtu: 135 351 879/0300
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.