Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

J. Skřivánek - Výroba koloidních kovů

Milí přátelé,
viditelné zhoršování imunity a zdraví obecně mě vedlo k pořízení přístroje na výrobu koloidních kovů.

Nabízím tedy koloidní kovy, které velmi účinně léčí stovky nemocí, viz třeba
http://www.biostribro.cz/, stříbro, zlato a zinek – prodej a co léčí

http://www.agh2o.cz/uvod.html, stříbro – prodej a co léčí

http://www.zdrave-koloidni-stribro.cz/, stříbro – prodej a co léčí

Zájemcům o koloidní stříbro vydám do vlastní láhve (nejlépe barevné) 250 nebo 500 ml koncentrace 40 PPM, nebo na požádání vyšší koncentraci na kožní problémy. Kdo máte doma zbytečné barevné láhve 500 ml až 100 ml, doneste mi je prosím až půjdete kolem. Odběry 250 nebo 500 ml domluvte týden předem (vyrobím). Malé množství pro zvládnutí akutní nemoci dám kdykoliv hned.

Koloidní měď a zinek začnu vyrábět pokud někdo projeví zájem - zatím jsem elektrody nepořizoval.

Cena bude u mně zhruba čtvrtinová oproti nejlacinějšímu produktu, co jsem našel na internetu. Tedy je-li na internetu 500 ml koncentrace 40 PPM za 350,- Kč, tak vám prodám stejné množství a koncentraci za 100,- Kč, čtvrt litru za 50,- Kč.

Nejsem odborník přes koloidní kovy, ale snažím se jím brzy být. Pokud byste chtěli více informací, přijďte na konzultaci za ceny běžné pro individuální terapii, viz http://www.duchovni-oaza.cz/ .

Je mnoho dalších postupů a doplňků, které pomohou mít zdravější tělo, což může zajistit 30% úspěchu v postupující transformaci - o 70% rozhoduje zdraví ducha a duše. Ale nejde to napsat do mejlu. I tady nabízím konzultaci, nebo jako dobrý zdroj doporučuji přednášky Dr. Staňka.

Na závěr: já osobně se snažím dát 100% své energie žití v Řádu Stvoření, protože se blíží těžké zkoušky. Totéž radím každému.

Bůh vás veď a ochraňuj! Josef

Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (8 návštěvníků)
© 1997 - 2020 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz