Doporučujeme > Agape doporučuje > Nabídka nanostříbra

Nabídka nanostříbra

Nanostříbro, koncentrace 14 ppm
Nanostříbro  má oproti koloidnímu stříbru i při ppm 14 vyšší účinnost, neboť nanočástice jsou extrémně malé a proniknou v těle do všech nemocných orgánů.  Vyrábí jej pouze přístroj Silver Medic. Nanostříbro (oproti koloidnímu stříbru) v těle nevytváří rezidua při dlouhodobém používání.
Na která onemocnění a jak nanostříbro používat:                                                             http://www.silvermedic.cz/ucinky-tabulka-nemoci-leceni-koloidnim-stribrem,
Další informace:  http://www.silvermedic.cz/,
Působení nanostříbra: má opačný náboj než patogenní viry, jednobuněční paraziti a bakterie (dále jen „patogeny“). Nanočástice stříbra jsou k nim přitaženy a neutralizují je. Působí na širší spektrum bakterií, na prvoky a oproti antibiotikům i na viry.
Částice ryzího stříbra jsou zpravidla menší než samotné patogeny a mohou tak snadno pronikat do jejich jádra, nebo působit přímo na jejich povrchu. Svým působením jim narušují rozmnožování, nebo dýchání.
Při „zásahu“ stříbrné částice je patogenu zásadním způsobem ovlivněna jeho vlastní „genetická“ informace.
Tyto už pak nejsou schopny předat informaci o svém napadení ostatním a zajistit tak své skupině možnost vytvořit do budoucna proti koloidu stříbra odolnost.
Tím se vysvětluje skutečnost, že žádný škodlivý organismus se nedokáže stát vůči nanostříbru rezistentní (odolný). To je zásadním rozdílem mezi nanostříbrem a průmyslově vyráběnými antibiotiky, vůči kterým si patogen (po určité době) vyvinout resistenci dokáže. Antibiotika totiž pracují na zcela jiném principu a pro jejich účinnost je zpravidla nezbytné, aby byl kmen bakterie během vývoje léku už znám. Bakterie ale velmi rychle mutují (mění se) a tak je třeba vyvíjet neustále nová a nová chemická antibiotika.
Historie použití: Všechny patricijské domy ve starém Římě uchovávaly poživatiny ve stříbrných nádobách a do mléka a tekutin se ukládaly stříbrné mince. Užívání stříbrných příborů a stříbrného nádobí bylo samozřejmostí. I nádoby na svěcenou vodu v kostelech byly ze stříbra, voda v nich byla prakticky sterilizována. Nejlepší érou koloidního stříbra bylo období mezi světovými válkami. Stříbro se užívalo jako prvotní medikace k léčbě přenosných chorob a užívalo se ústně i nitrožilně. Ale v průběhu druhé světové války se na trhu objevily sulfonamidy a pak antibiotika. Tedy léčiva na stejné nemoci, ale levnější s výhodou snadného skladování ve formě kapslí a později tablet.                                                                                   
V průběhu šedesátých let minulého století se začal prosazovat princip, že přírodní látky v naprosto čisté podobě nesmí být patentovány jako léčiva. To znamenalo, že na jejich vývoj, výrobu a prodej nemůže vzniknout nikomu výlučné právo. Stříbro prostě neumožňovalo velký byznys.
V roce 1993 způsobil únik informací o vybavení kosmonautů nárůst zájmu o koloidní stříbro. Veřejně vyšlo najevo, že američtí i ruští kosmonauti odlétají do vesmíru se zásobami koloidního stříbra, určeného pro širokospektrální zdravotní i hygienické použití.
Nanostříbro se ukládá v uzavřené hnědé, nebo zelené láhvi v temnu. Dále od mobilů, počítačů, mikrovlnek, reproduktorů, televizí apod.
Cena nanostříbra: 200,- Kč/litr. Pro výrobu 1 litru stříbra je nutno uskutečnit 7 výrobních cyklů po 150 ml. Odeslání poštou 100,- za práci a čas plus poštovné 100,- za křehký balík.  Při odeslání poštou se platí předem na účet 497311073/0800, uveď k platbě svoje jméno.
Vyrábí a dodává: Ing. Josef Skřivánek, CSc., tel. 732 619 239,  ing.josef.skrivanek@seznam.cz,       U Zacpalů, 783 25 Bouzov - Kovářov 20
© 1997 - 2017 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz