Diskuse pod články

Předplatitelé magazínu mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Automatická kresba Tvorby (AKT)

    Po několika letech jsme Prozřetelností předané symboly sjednotili do konečné podoby analýzy (AKT). Práce na ní byla sice náročná, ale zajímavá. Postupně nás uvádělo v úžas, co vše se dá AK při hodnocení různých typů tvorby zjistit a co významného se může autor o svém díle dozvědět.
    AKT hodnotí napojení dané tvorby do různých úrovní fyzických i jemnohmotných, od rovin nejnižších až po ty nejvyšší duchovní. Lze zakreslit propojení s anděly (ve výjimečných případech archanděly) a případné napojení na vůdčího ducha při samotné tvorbě. V některých případech tvorby mohou být aktivovány skryté zdroje a prameny léčivých vibrací. Dílo může také vyzařovat silnější harmonizující vibrace energií do roviny fyzické, astrální a v nejvyšší formě až do roviny duchovní. (V takovém případě je však nutné vyhotovit další, podrobnější vyhodnocení.)
    Estetická úroveň tvorby není předmětem tohoto hodnocení, stejně tak jako odborné hodnocení obsahu. Toto každý člověk vnímá jinak a posuzuje jen podle svých osobních vjemů a pocitů. Někoho osloví hluboce, jiného zaujme, druhý ji zkritizuje, ale úplně objektivně autorovo dílo posoudit většinou nikdo nemůže. Neznamená to tedy, že Tvorba, která nedosáhne vyšších úrovní napojení a nevyzařuje harmonizující či léčivé energie, je špatná. Může např. kohokoliv oslovit tím, že bude působit na jeho emocionální tělo, tzn. že se mu bude „líbit“, přinášet radost a jiné pocity, které obohacují jeho život.
    Pokud si necháte od nás vyhotovit tento druh analýzy, vyvarujte se, prosím, srovnávání. Neexistuje totiž "lepší" a "horší" tvorba, každá je jinak hodnotná a bylo by zavádějící je na základě výsledků AKT vzájemně posuzovat.
    Příklad analýzy jednoho duchovního obrazu uvádíme zde.
    Níže uvedená kresba zachycuje všechny, v této době pro nás dostupné symboly a napojení, které při AK přichází, a do kterých se lze napojit a analyzovat je.


Od dnešního dne (17. 1. 2014) Vám sdělujeme, že analýzy AKT na základě vážného uvážení již nebudeme vyhotovovat. Tyto AKT totiž zaberou tolik hodin času, úsilí a energie, že se v podstatě ani nedá vyčíslit cena, která by  zkompenzovala vynaloženou energii a čas, který potřebujeme věnovat naší práci a důležitějším problémům, se kterými se na nás lidé obrací. Proto berte, prosím, tuto stránku jen jako informaci, kam se dá automatickou kresbou propojit a jaké informace lze zjistit. Děkujeme za pochopení.

 

© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.